600 lekcji na stronie Tablice.net.pl

fceb653cfe

Wręczenie dyplomu Pani Marioli Kosztołowicz

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Najlepiej wiedzą to uczniowie i nauczyciele, dla których czerwiec jest czasem bardzo wytężonej pracy. My również pokusiliśmy się o niewielki bilans, a okazja ku temu jest taka, że niedawno na stronie www.tablice.net.pl, w dziale z gotowymi materiałami na zajęcia z uczniami, pojawiła się już sześćsetna lekcja przygotowana w aplikacji SMART Notebook.

Pierwsza lekcja została umieszczona 23 grudnia 2009 roku i dotyczy języka niemieckiego „Was hast du in deinem Schrank? Die Kleider.” Jej autorką jest nauczycielka Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu Pani A.S.- Szymańska. Sześćsetną lekcją jest zaś lekcja historii „Początki państwa polskiego” przygotowana przez Pana Jacka Kowalskiego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiślicy.

Z tej okazji chcieliśmy też wyróżnić nauczyciela, który najchętniej dzielił się swoją pracą i zamieścił największą liczbę swoich lekcji w naszej bazie. Po podsumowaniu okazało się, że tą osobą jest Pani Mariola Kosztołowicz nauczycielka matematyki oraz informatyki w Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Morawicy, która przygotowała i zamieściła aż 79 lekcji i materiałów szkoleniowych dla nauczycieli. Bardzo dziękujemy za ogrom pracy i wytrwałość!

Gorące podziękowania również należą się tym wszystkim nauczycielom, którzy zechcieli podzielić się swoimi lekcjami z innymi. To dzięki Waszej pracy udało się zgromadzić i udostępnić tak potężną bazę materiałów.

Na zakończenie pragniemy powiedzieć dziękuję naszym sympatykom za wspólne odkrywanie możliwości i zastosowań tablic SMART w nauczaniu w roku szkolnym 2014/15. Życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji wszystkim nauczycielom i uczniom.

Przeczytaj też: