NOWOŚĆ! Monitory interaktywne Hitachi 65 cali – modele 6514; 6516

Monitor_interaktywny_hitachi_produkt

Monitor interaktywny Hitachi

Hitachi oferuje dwa modele monitorów interaktywnych. Każdy z nich może być wyposażony w komputer PC. Model o symbolu 6514 ma opcję czterodotyku, 6516 – cztero- lub sześciodotyku. Ekrany Hitachi FHD6514, -16 są wyposażone w dwa głośniki o mocy 15W.

 

Monitory interaktywne Hitachi – zastosowanie i prezentacja_możliwości_podłączenia

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (1)

Tablica interaktywna Hitachi

Ceny brutto monitorów interaktywnych Hitachi (czerwiec 2015 r.):

HITACHI Monitor interaktywny HIT-FHD6514 – 18045,33 zł

HITACHI Monitor interaktywny z wbudowanym komputerem HIT-FHD6514PC – 21160,92 zł

HITACHI Monitor interaktywny z wbudowanym komputerem HIT-FHD6516PC – 21982,56 zł

Cennik ma charakter informacyjny. W przypadku chęci poznania oferty dla szkoły lub placówki edukacyjnej zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

 

Interaktywny monitor Hitachi został zaprojektowany do stosowania w różnych miejscach, m.in. w salach posiedzeń zarządu, salach lekcyjnych, salach wykładowych, foyer czy też gabinetach. W zgrabnej, nowocześnie wyglądającej białej ramce umieszczono panel, wyposażony w szereg inteligentnych funkcji takich jak interaktywny ekran wielodotykowy, który może być obsługiwany przez 4/6 osób, jasny ekran LED z powłoką przeciwodblaskową i szerokim kątem widzenia oraz dwa mocne głośniki 15 Watt.

Jest on kompatybilny z najnowszym systemem Windows 7/8.1, Blu-Ray oraz obsługuje najnowsze technologie komunikacji bezprzewodowej, a jednocześnie posiada wbudowany komputer (w jednej z z dostępnych opcji), co pozwala korzystać z wyświetlacza bez konieczności podłączania zewnętrznego źródła sygnału. Jedyne co musi zrobić użytkownik, to wejść, włączyć monitor i pozwolić się oczarować.

 

 

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD

Tablica Interaktywna Hitachi sprawdza się w szkołach, firmach i miejscach publicznych

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (2)

Tablica interaktywna Hitachi dane techniczne

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (4)

Kliknij poniższy obrazek, aby zobaczyć pełną zawartość:

iFPD Sales manual for new IFPD (5)

Zobacz film prezentujący wybrane możliwości monitorów interaktywnych Hitachi:

 

 

 

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują tylko dla sektora edukacji do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

Przeczytaj też:

Ranking tablic interaktywnych – Tablica inte... Miło nam poinformować, że tablica interaktywna SMART Board M680 została zwycięzcą rankingu tablic interaktywnych bloga Życie Interaktywne. Wygraną nas...
Wykorzystanie tablicy multimedialnej w zajęciach L... Postęp technologiczny, z jakim mamy do czynienia w ostatnich czasach, ma duży wpływ na zmiany zachodzące w społeczeństwie. Dziś praktycznie z każdą ak...
Tablica interaktywna SMART Board M680 77” Najpopularniejsza na świecie tablica interaktywna SMART M680 jest rozwiązaniem dla wszystkich szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Obsługa jej j...
Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna i3 8703T1... Nowoczesny zestaw interaktywny, w skład którego wchodzą tablica interaktywna i3 8703T10 o przekątnej 87 cali oraz projektor i3 3303W o ultrakrótkiej o...