Oprogramowanie SMART Notebook 2015 już jest!

top_page_left_NB14_k_cbe873af9e

 

Właśnie weszła na rynek nowa wersja programu SMART Notebook, który służy do tworzenia, prowadzenia i zarządzania lekcjami na tablicach interaktywnych Smart, ale też na tablicach innych marek. Przedstawiamy najważniejsze funkcje nowej wersji oprogramowania.

Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – pozwala każdemu na szybkie i łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych i działań. Nauczyciel bez trudu opracuje zaawansowane wizualnie i edukacyjnie ćwiczenia. Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych wprowadza elementy grywalizacji do każdej lekcji SMART Notebook, w tym stopery, brzęczyki, randomizery i kostki do gry.

Dodatek mapy myśli – wdrożenie tej funkcji postulowało wielu nauczycieli. Zachęca ona do odkrywania wzajemnych zależności i umożliwia głębszą organizację wizualizacji koncepcji, co prowadzi do głębszego poziomu zrozumienia materiału lekcyjnego.

SMART Notebook jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem edukacyjnym w swoim rodzaju, które zostało pobrane przez prawie sześć milionów użytkowników w ciągu ostatnich trzech lat. poprzez aktywny abonament Notebook Advantage.

Więcej o nowej wersji oprogramowania dowiesz się z samouczka na Tablice.net.pl

Samouczki, instrukcje, porady dotyczące SMART Notebook 2105 na YouTube

Film ilustrujący zastosowanie „mapy myśli” w nauczaniu przy pomocy SMART Notebook 2015 oraz tablicy interaktywnej (w języku angielskim):

oraz „mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych” (film w języku angielskim):

 

Przeczytaj też:

Tablica interaktywna SMART Board M680 77” Najpopularniejsza na świecie tablica interaktywna SMART M680 jest rozwiązaniem dla wszystkich szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Obsługa jej j...
Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna i3 8703T1... Nowoczesny zestaw interaktywny, w skład którego wchodzą tablica interaktywna i3 8703T10 o przekątnej 87 cali oraz projektor i3 3303W o ultrakrótkiej o...
Tablica interaktywna i3BOARD 77” 7703 T06 W porównaniu do tradycyjnych tablic interaktywnych i3BOARD cechuje się unikalnymi właściwościami. Nowatorska technologia V-Sense pozwala na rozpoznawa...
Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...