Projektor do Szkoły Wybierz swój model

Poniższa infografika pomoże wybrać odpowiedni projektor dostosowany do potrzeb Państwa szkoły. Jeśli używamy projektora we współpracy z tablicą interaktywną, najlepiej zdecydować się na urządzenie o krótkim lub ultrakrótkim rzucie. W przypadku standardowych wyświetleń można pokusić się o projektor uniwersalny.

Projektor Hitachi CP-EX301N – uniwersalny projektor do szkoły, 3 lata gwarancji na lampę

Projektor Hitachi CP-CX300WN – projektor o krótkiej ogniskowej do tablicy interaktywnej

Projektor Hitachi CP-AX2504 – projektor o ultakrótkiej ogniskowej do tablicy interaktywnej

Kliknij na poniższą infografikę, by zobaczyć więcej modeli i wybrać swój:

projektory_do_szkół

Projektory Do Szkół

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Przeczytaj też:

Hitachi CP-WX3042WN – najlepszy projektor do... Projektor wykonany w technologii LCD CP-WX3042 przekonuje do wykorzystywania go w szkołach dynamicznymi obrazami o wysokim kontraście (10000:1) oraz w...
Jak wybrać projektor multimedialny do szkoły? Projektory multimedialne stały standardowym elementem wyposażenia cyfrowej szkoły. Służą  do prezentacji filmów, obrazów, prezentacji, tekstów, arkusz...
Najlepszy projektor do szkoły Hitachi CP-WX3041WN ... Wydajność projektora LCD CP-WX3041 Hitachi przyciąga uwagę odbiorców dynamicznymi obrazami o wyraźnym kontraście i wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów...
Jak wybrać do szkoły projektor multimedialny wraz ... Tego typu zestaw powinien być wsparciem  i uzupełnieniem szkolnych pracowni komputerowych wszędzie tam, gdzie nie ma zestawu interaktywnego. Zarówno p...