Promocja dla szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych – Styczeń 2016

W specjalnej ofercie promocyjnej skierowanej do szkół oraz sektora edukacji polecamy sprzęt audiowizualny: zestawy interaktywne, tablice interaktywne Smart, projektory Hitachi, wizualizery, ekrany projekcyjne.

 

SBM680V + CP-CX251

Tablica interaktywna Smart M680V z projektorem Hitachi CP-CX251 (wejście HDMI)

Wśród produktów znajdziecie Państwo zestaw interaktywny w bardzo korzystnej cenie 7136,55 zł. Składa się na niego tablica interaktywna SMART oraz projektor CP-CX251 Hitachi o ultrakrótkiej ogniskowej. Niebagatelną zaletą projektora jest obecność wejścia HDMI, co wykracza poza standard w projektorach tej klasy.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami (kliknij w link)

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

 

Image Recording Solutions Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą, projektantem i integratorem rozwiązań technologicznych skierowanych dla edukacji. W ciągu 20 lat działalności IRS wyposażyła ponad 15 000 klas lekcyjnych w tablice interaktywne SMART, dostarczyła ponad 40 000 projektorów do szkół, instytucji publicznych, dodatkowo przeszkoliła kilka tysięcy osób w obsłudze urządzeń multimedialnych. Od początku istnienia Image Recording Solutions dobiera produkty najwyższej jakości oraz renomowanych producentów. Dzięki czemu klienci zawsze mogą być pewni, że proponowane przez nas rozwiązania są dedykowane specjalnie dla nich i dostosowane do warunków w których będą pracować. 20 letnie doświadczenie i umiejętności pozwalają na współpracę z klientami na najwyższym możliwym poziomie.

W ofercie edukacyjnej Image Recording Solutions znajdują się:

  • Urządzenia interaktywne SMART
  • Projektory Hitachi
  • Laboratoria przyrodnicze PASCO 
  • Komputery i tablety ACER
  • Laboratoria językowe Sanako 

Przeczytaj też:

Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...
Jak wybrać projektor multimedialny do szkoły? Projektory multimedialne stały standardowym elementem wyposażenia cyfrowej szkoły. Służą  do prezentacji filmów, obrazów, prezentacji, tekstów, arkusz...
Jesienno-zimowa oferta promocyjna dla szkół i plac... W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektor...
Jak wybrać do szkoły projektor multimedialny wraz ... Tego typu zestaw powinien być wsparciem  i uzupełnieniem szkolnych pracowni komputerowych wszędzie tam, gdzie nie ma zestawu interaktywnego. Zarówno p...