PROMOCJA! Projektor do Szkoły Przenośny Hitachi CPX8 Cena 890 zł brutto

Projektor Hitachi CPX8 do szkoły. Dzięki niskiej wadze (2,2 kg) i łatwości podłączenia do laptopa lub komputera stacjonarnego jest to idealne urządzenie do pracy w szkole i do przenoszenia z klasy do klasy.

xl_cpx8-2 (1)

 

Projektor Hitachi CPX8 – ulotka informacyjna  w języku angielskim

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Przeznaczenie Biznes
Rozdzielczość XGA (1024×768)
Jasność (ANSI Lumeny) 2700
Kontrast 500:1
Żywotność lampy (h) (tryb normalny / eco) 3000/ 4000
Odległość projekcji (m) b.d.
Współczynnik projekcji 1,3-1,5
Głośnik 1W
Korekcja Keystone b.d.
Przyłącza: Zobacz zdjęcie poniżej
Akcesoria Kabel zasilający, pilot, kabel VGA, torba
Szer. X głęb. X wys. (cm) 31x22x7,7
Waga (kg) 2,2 kg
Gwarancja 1 rok na projektor / 6 miesięcy lub 1000 godzin na lampę, w zależności co następi jako pierwsze

projektor_hitachi_CPX8

 

Przeczytaj też:

Jak wybrać projektor multimedialny do szkoły? Projektory multimedialne stały standardowym elementem wyposażenia cyfrowej szkoły. Służą  do prezentacji filmów, obrazów, prezentacji, tekstów, arkusz...
Najlepszy projektor do szkoły Hitachi CP-WX3041WN ... Wydajność projektora LCD CP-WX3041 Hitachi przyciąga uwagę odbiorców dynamicznymi obrazami o wyraźnym kontraście i wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów...
Jak wybrać do szkoły projektor multimedialny wraz ... Tego typu zestaw powinien być wsparciem  i uzupełnieniem szkolnych pracowni komputerowych wszędzie tam, gdzie nie ma zestawu interaktywnego. Zarówno p...
Projektor Hitachi CP-CX301WN o krótkiej ogniskowej... NOWOŚĆ! Projektor Hitachi CP-CX301WN o krótkiej ogniskowej do tablicy interaktywnej + dedykowany uchwyt ścienny Trzy lata gwarancji na lampę dla...