Tablica Interaktywna Multimedialna w Szkole MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Rozpoczynamy publikację materiałów szkoleniowych dotyczących tablic interaktywnych (w tym najnowszej serii SBM600) oraz SMART Notebooka w wersji 15. Dla większej przejrzystości postanowiliśmy cały zakres materiału podzielić na mniejsze jednostki tematyczne, które obejmować będą:

  • podstawy – tablica interaktywna SMART Board,
  • zastosowanie aplikacji Microsoft Office w połączeniu z programem SMART Notebook,
  • SMART Ink i jego ustawienia,
  • program SMART Notebook – panel narzędzi, boczny pasek zakładek, obiekty w programie Notebook, menu kontekstowe obiektu,
  • dodatkowe narzędzia SMART Board,
  • pomoc SMART w nauczaniu – dodatkowe produkty.

Wszystkie zamieszczane materiały są odpowiednio ilustrowane, zawierają liczne tabele objaśniające poszczególne narzędzia i dodatki oraz zwięzły opis funkcji i ustawień. Mini-kursy publikowane będą w formie dokumentów PDF.

Mamy nadzieję, że publikacje będą przydatne dla osób rozpoczynających pracę z tablicami, a zaawansowanym użytkownikom pozwolą zapoznać się z mniej znanymi funkcjami.

Zapraszamy!

17.08.2015Program SMART Notebook

17.08.2015Samouczek SMART Notebook 15.1

17.08.2015Narzędzia SMART i produkty dodatkowe

06.08.2015SMART Ink i jego ustawienia

04.08.2015Tablice interaktywne Smart; podstawy użytkowania

04.08.2015Użytkowanie oprogramowania Microsoft Office w połączeniu z programem SMART Notebook

Przeczytaj też:

Ranking tablic interaktywnych – Tablica inte... Miło nam poinformować, że tablica interaktywna SMART Board M680 została zwycięzcą rankingu tablic interaktywnych bloga Życie Interaktywne. Wygraną nas...
Wykorzystanie tablicy multimedialnej w zajęciach L... Postęp technologiczny, z jakim mamy do czynienia w ostatnich czasach, ma duży wpływ na zmiany zachodzące w społeczeństwie. Dziś praktycznie z każdą ak...
Tablica interaktywna SMART Board M680 77” Najpopularniejsza na świecie tablica interaktywna SMART M680 jest rozwiązaniem dla wszystkich szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Obsługa jej j...
Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna i3 8703T1... Nowoczesny zestaw interaktywny, w skład którego wchodzą tablica interaktywna i3 8703T10 o przekątnej 87 cali oraz projektor i3 3303W o ultrakrótkiej o...