|||

Tablica Interaktywna Multimedialna w Szkole MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Rozpoczynamy publikację materiałów szkoleniowych dotyczących tablic interaktywnych (w tym najnowszej serii SBM600) oraz SMART Notebooka w wersji 15. Dla większej przejrzystości postanowiliśmy cały zakres materiału podzielić na mniejsze jednostki tematyczne, które obejmować będą:

• podstawy – tablica interaktywna SMART Board,
  • zastosowanie aplikacji Microsoft Office w połączeniu z programem SMART Notebook,
  • SMART Ink i jego ustawienia,
  • program SMART Notebook – panel narzędzi, boczny pasek zakładek, obiekty w programie Notebook, menu kontekstowe obiektu,
  • dodatkowe narzędzia SMART Board,
  • pomoc SMART w nauczaniu – dodatkowe produkty.

Wszystkie zamieszczane materiały są odpowiednio ilustrowane, zawierają liczne tabele objaśniające poszczególne narzędzia i dodatki oraz zwięzły opis funkcji i ustawień. Mini-kursy publikowane będą w formie dokumentów PDF.

Mamy nadzieję, że publikacje będą przydatne dla osób rozpoczynających pracę z tablicami, a zaawansowanym użytkownikom pozwolą zapoznać się z mniej znanymi funkcjami.

Zapraszamy!

17.08.2015Program SMART Notebook

17.08.2015Samouczek SMART Notebook 15.1

17.08.2015Narzędzia SMART i produkty dodatkowe