|||

Tablica interaktywna Smart Board M680V w promocyjnej cenie

UWAGA! Kupując tablicę interaktywną SMART w naszej firmie, kupujesz od autoryzowanego importera i dystrybutora SMART, co zapewnia pomoc certyfikowanego eksperta SMART podczas wdrożenia i korzystania z tablicy.

tablica_interaktywna_smart_m680_v

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ:

Kanadyjska tablica interaktywna Smart Board M680V zyskała nową funkcję rozpoznawania wielodotyku. Technologia DViT umożliwia jednoczesną pracę przy tablicy dwóm uczniom! Mogą oni współpracować ze sobą w tym samym czasie, wchodząc jednocześnie w interakcję z treścią zajęć.

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TABLIC INTERAKTYWNYCH NA ŚWIECIE

DOTYK I GESTY

Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak „przesunięcie”, „obracanie”, „powiększenie”, co skutkuje szybszym i bardziej efektywnym przyswojeniem wiedzy.

FUNKCJA „DUAL TOUCH”

Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje place, pisaki lub inne przedmioty.

SWOBODNA INTERAKCJA

System umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy dwóm uczniom jednocześnie, bez konieczności przełączania się w tryb wieloosobowy. Nie ogranicza również przestrzeni roboczej żadnego z nich.

Oprogramowanie dedykowane SMART NOTEBOOK i materiały dydaktyczne

Oprogramowanie do wspólnej nauki. Nauczyciele mogą w prosty sposób tworzyć i prezentować ciekawe materiały lekcyjne, a następnie zapisywać notatki z tych zajęć i dzielić się nimi z innymi uczniami. Oprogramowanie SMART Notebook zawiera również platformę, dzięki której można połączyć w klasie różne urządzenia i technologie.

Co zyskujesz wybierając tablicę interaktywną SMART Board M680V?
SMART NOTEBOOK 2016

Oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2016* – Nowe funkcje:
Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych.
Mapa myśli – funkcja postulowana przez wielu nauczycieli. Zachęca do odkrywania wzajemnych zależności, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych.

Smart Exchange – udostępnia bezpłatnie 900 gotowych lekcji i innych materiałów dydaktycznych.

Tablice.net.pl – ponad 600 bezpłatnych lekcji oraz inne materiały dydaktyczne do wykorzystania na tablicy interaktywnej Smart dzięki oprogramowaniu SMART NOTEBOOK (materiały bezpłatne).

Bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez certyfikowanego konsultanta edukacyjnego SMART.

Specyfikacja techniczna:

Technologia DViT™ (Digital Vistion Touch)
Przekątna tablicy 77″
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 166 x 131,2 x 15,3 cm
Powierzchnia (materiał) Powierzchnia zoptymalizowana do projekcji,
Możliwe pisanie pisakami suchościeralnymi,
Łatwa w czyszczeniu,
Twarda powierzchnia
Tryb pracy tablicy Interaktywny – Osoba stojąca przy tablicy ma możliwość obsługiwana komputera, uruchomiana dowolnych programów, czy tak jak w przypadku tradycyjnych tablic, pisania, rysowania, lub nanoszenia notatek.,
Tablica suchościeralna.
Komunikacja z komputerem USB 2.0
Akcesoria dostarczane Kabel USB 5m,