||

Wizualizer Elmo L-12i – TERAZ TYLKO 3290 zł

elmo_l-12i_e5714283e2Wizualizer Elmo L-12i
Parametry przetwornika: 1/2,8” CMOS 3,4 Mpix
Rozdzielczość efektywna 1920 (H) x 1536 (V)
Zoom: 12× optyczny, 8× cyfrowy

Jest wizualizerem pracującym w rozdzielczości Full HD wyposażonym w matrycę CMOS 3.4 megapiksela. Posiada złącze HDMI. Natomiast dwunastokrotny zoom optyczny umożliwia uzyskanie powiększeń o bardzo wysokiej jakości a dzięki rejestracji 30 klatek na sekundę obraz jest płynny. Wszystko to oraz wbudowany mikrofon dają możliwość nagrywania filmów Full HD z dźwiękiem.

ELMO L-12 zapewnia niepowtarzalną wszechstronność w zastosowaniach szkolnych. Dzięki funkcji połączenia bezprzewodowego z tabletem CRA-1 daje możliwości zbliżone do tablic interaktywnych. Nauczyciel może pisać wirtualnym atramentem, szkło powiększające to tylko początek możliwości. Warto zaznaczyć, że dzieje się to wszystko z pominięciem komputera. Pomimo, że cały system może funkcjonować bez komputera mamy możliwość zapisywania naszej pracy (zdjęcia, filmy, notatki itp.) na pamięci USB lub karcie SD.

ELMO L-12 jest czymś więcej niż zwykły wizualizer to potężne narzędzie multimedialne o funkcjach dostępnych w łatwy i intuicyjny sposób.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail:kontakt@irs.com.pl

OPTYKA
Wejścia komputerowe 1 x 15-pin Mini D-sub
Wyjścia komputerowe 1 x HDMI,