||

Zestaw interaktywny dla Szkół Tablica interaktywna z projektorem

tablica_ibteraktywna_z_projektorem
Tablica interaktywna Smart Board M680 z projektorem o krótkiej ogniskowej Hitachi CP-CX250

Tablice interaktywne dla szkół w programie Aktywna Tablica [SPRAWDŹ TERAZ]

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ:

W skład zestawu wchodzi:

Tablica interaktywna SMART Board M680

przekątna tablicy 77 cali
3 lata gwarancji
obsługa gestów
współpraca dwóch osób jednocześnie

Tablica interaktywna SMART M680 – ulotka informacyjna w języku polskim

Tablica interaktywna SMART M680 – specyfikacja techniczna

Tablica interaktywna SMART M680 – instrukcja obsługi

Projektor Hitachi Super Short Throw CP-CX250 z uchwytem ściennym

Obraz o przekątnej 77” z odległości zaledwie 92 cm
Brak cienia rzucanego na tablicę oraz ochrona wzroku nauczyciela
Rozdzielczość XGA (1024×768)
Jasność 2500 ANSI Lume­nów
Żywotność lampy 3000 godzin

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Kanadyjska tablica interaktywna Smart Board M680

Następca modelu SB680. Zyskała nową funkcję rozpoznawania wielodotyku. Technologia DViT umożliwia jednoczesną pracę przy tablicy dwóm uczniom! Mogą oni współpracować ze sobą w tym samym czasie, wchodząc jednocześnie w interakcję z treścią zajęć.

Dzięki temu uczniowie i nauczyciele w naturalny sposób wpływają na treść lekcji – pisząc na tablicy (pisakami lub palcami), „ścierając” to, co zostało napisane lub posługując się gestami, jak np. „obracanie” czy „powiększanie”.

Co zyskujesz wybierając tablicę interaktywną SMART Board M680?

SMART NOTEBOOK 2015 – intuicyjne oprogramowanie wyznaczające od lat nowe standardy tworzenia, przekazywania i zarządzania interaktywnymi lekcjami za pomocą jednej aplikacji.
Dostęp do Smart Exchange – aż 900 gotowych lekcji i innych materiałów dydaktycznych (materiały bezpłatne).tablica_interaktywna_smart_board_m680_mc2
Dostęp do Tablice.net.pl – aż 590 lekcji w jęz. polskim oraz bank pomysłów na ciekawe zajęcia z tablicą interaktywną SMART (materiały bezpłatne).
Bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez certyfikowanego konsultanta edukacyjnego SMART.
Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie wciągających gier lub zabaw edukacyjnych w mniej niż pięć minut!
Mapa myśli – zachęca do odkrywania wzajemnych zależności i powiązań, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych

Specyfikacja techniczna:

Technologia DViT™ (Digital Vistion Touch)
Przekątna tablicy 77″
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 166 x 131,2 x 15,3 cm
Powierzchnia (materiał) Powierzchnia zoptymalizowana do projekcji,
Możliwe pisanie pisakami suchościeralnymi,
Łatwa w czyszczeniu,
Twarda powierzchnia
Tryb pracy tablicy Interaktywny – Osoba stojąca przy tablicy ma możliwość obsługiwana komputera, uruchomiana dowolnych programów, czy tak jak w przypadku tradycyjnych tablic, pisania, rysowania, lub nanoszenia notatek.,
Tablica suchościeralna. Tablica wyposażona w inteligentną półkę.
Dodatkowe Przyciski na półce na pisaki (dolna część tablicy),
Przycisk – Klawiatura ekranowa,
Przycisk – Prawy przycisk myszy,
2 Pisaki (programowalne)
Komunikacja z komputerem USB 2.0
Akcesoria dostarczane Kabel USB 5m,
Podręcznik użytkownika i instrukcja instalacji,
Nośnik z oprogramowaniem SMART Board
Sposób zasilania 230V
Waga 18,5 kg
Gwarancja 3 lata

Projektor Hitachi Super Short Throw CP-CX250

oferowany w zestawie z uchwytem ściennym to nowoczesne urządzenie dające możliwość projekcji z małej odległości.

Wydłużona gwarancja
Rozdzielczość XGA (1024×768)
Jasność 2500 ANSI Lumenów
Żywotność lampy 3000 godzin

Projektor Hitachi CP-CX250 – ulotka informacyjna w języku polskim

3LCD3LCD – Zaawansowana, innowacyjna technologia przeznaczona dla najbardziej wymagających odbiorców — dzięki zastosowaniu trzech chipów obraz jest zawsze bajecznie kolorowy i wyraźny.

FILTR_HYBRYDOWY

Filtr hybrydowy – Trwałość filtra hybrydowego wynosi ponad 4000 godzin, czyli dziesięciokrotnie więcej niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Związane z tym wydłużenie cykli konserwacji znacznie zmniejsza całkowity koszt posiadania urządzenia.

AMX

System wykrywania urządzeń AMX – Projektor zintegrowany z kontrolerem systemu AMX automatycznie pobiera odpowiednie moduły komunikacyjne i sterowniki.

HDMI

HDMI – HDMI (High-Definition Multimedia Interface) to kompaktowy cyfrowy interfejs przesyłania danych audio-wideo bez kompresji.

IMAGECAREImageCare, funkcja – łączy optymalną jakość wyświetlania obrazów przy maksymalnym oszczędzaniu energii.

Parametry optyczne
Standard VGA XGA
Rozdzielczość 1024×768
Jasność 2500