ABtUS – Uchwyt do projektora AV-813

uchwyt_do_projektoraUchwyt ABtUS AV-813 to uniwersalny uchwyt sufitowy do projektorów. Jego szeroki zakres regulacji daje bardzo szerokie możliwości montażu projektorów do sufitu.
Stalowe ramie wysięgnika o okrągłym przekroju umożliwia przeprowadzenie okablowania sygnałowego wewnątrz. Wysięgnik posiada skokową regulacje wysięgu w zakresie 290-835 mm, skok regulacji wysięgu to 25mm.
Zawiesie projektora posiada płynną regulacje pochyleń projektora w zakresie +/- 20 stopni, natomiast obrót projektora możliwy jest aż o 360 stopni. Powyższe regulacje pozwalają precyzyjnie i łatwo ustawić projektor. Maksymalne obciążenie 20 kg daje możliwość zainstalowania niemal każdego dostępnego projektora na rynku.
Uchwyt ABtUS AV 813 posiada również unikatowe rozwiązanie pozwalające na montaż na sufitach skośnych oraz przesunięcie stopy montażowej o 20 mm bez konieczności demontażu całego z sufitu.
Ponadto zawiesie posiada bezpieczny system umożliwiający łatwy demontaż projektora do celów serwisowych bez konieczności demontażu całego uchwytu. Opcjonalnie możemy przedłużyć uchwyt do 2085 mm.
Wybierając AV813 z gamy uchwytów ABtUS otrzymujecie Państwo produkt solidny, bezpieczny, łatwy w montażu oraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przeczytaj też:

Projektor Hitachi CP-EU4501WN – wysokiej kla... Nowy projektor instalacyjny Hitachi CP-EU4501WN nadaje się do zastosowania w dużych salach lekcyjnych, uniwersyteckich, konferencyjnych. Ten wszechstr...
NOWOŚĆ! Projektor Hitachi CP-AX2505 o krótkiej ogn... Projektor Hitachi Ultra Short Throw CP-AX2505 o ultrakrótkiej ogniskowej. Odległość projekcji od przedniej części projektora wynosi 0,103-0,463m. Proj...
Zestaw interaktywny dla Szkół Tablica interaktywna... Tablica interaktywna Smart Board M680 z projektorem o krótkiej ogniskowej Hitachi CP-CX250   Tablice interaktywne dla szkół w programie Ak...
Projektor o ultrakrótkiej ogniskowej Hitachi Ultra... Najwyższej jakości projektor o ultrakrótkim rzucie (0,103-0,369m) wyposażony w szereg unikalnych dla Hitachi funkcji, które zapewniają idealny obraz w...