|

ABtUS – Uchwyt ścienny do projektora AV891-1500

uchwyt_do_projektoraUchwyt ABtUS AV 891-1500 przeznaczony do projektorów typu short throw. Posiada płynną regulacje wysięgu, pochyleń i obrotu projektora umożliwiając precyzyjne ustawienie projektora tak aby wyświetlał obraz dokładnie na całej powierzchni tablicy lub ekranu. Idealnie nadaje się do instalacji szkolnych.
Stalowe ramie wysięgnika o owalnym przekroju umożliwia przeprowadzenie okablowania sygnałowego wewnątrz ramienia tak aby instalacja była bezpieczna oraz wyglądała profesjonalnie i estetycznie. Natomiast duża stopa montażowa zapewnia bezpieczeństwo i stabilność montażu uchwytu na ścianie.
Zakres regulacji długości ramienia zawiera się zakresie 901-1515 mm co umożliwia instalacje każdego projektora typu short throw dostępnego na rynku. Podobnie maksymalne obciążenie 10 kg daje bardzo duży zakres bezpieczeństwa oraz umożliwia zainstalowanie każdego projektora typu short throw dostępnego na rynku.
Zestaw zawierający standardowo zaślepki z tworzywa osłaniające stopę mocującą i koniec uchwytu co podnosi bezpieczeństwo instalacji utrudniając dostęp do śrub mocujących co utrudnia dostęp do nich osobom niepowołanym.
Wybierając uchwyt ABtUS AV891-1500 wybieracie produkt solidny, bezpieczny, łatwy w montażu oraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

(Odwiedzono 107 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy