|

Acer Classroom Manager

Firma Acer Ford Education tworzy ściśle połączony ekosystem obejmujący innowacyjne technologie i rozwiązania programowe, które umożliwiają tworzenie przyszłościowych środowisk edukacyjnych i platform współpracy, pomagających uczniom w stosowaniu proaktywnego podejścia do edukacji.

Acer Classroom Manager (ACM) to oprogramowanie ułatwiające prowadzenie zajęć. Nauczyciele mogą uruchamiać i logować się do wszystkich komputerów; uruchamiać aplikacje lub strony internetowe na wszystkich komputerach jednocześnie; prowadzić dziennik obecności i historię aktywności ucznia; monitorować poczynania uczniów i dokonywanych przez nich postęp, a także sprawdzać ich opanowanie i zrozumienie tematu.

Acer Classroom Manager pomaga nauczycielom poprzez umożliwienie:

Scentralizowanego wydawania poleceń uczniom oraz udostępniania i prezentowania treści. Aktualizacji danych zebranych na lekcji, które można z łatwością gromadzić i zapisywać.
Monitorowania uczniów i pomagania im w utrzymaniu koncentracji Maksymalizowania wykorzystywania czasu dzięki łatwemu dostępowi do treści 

 

(Odwiedzono 443 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy