Aktywna Tablica 2022 r.

Aktywna Tablica 2022 r. [AKTUALIZACJA 1 sierpnia 2022 r.]

Prosimy zapoznać się z naszymi propozycjami sprzętu do programu Aktywna Tablica w 2022 r. Proponujemy najpopularniejsze na świecie tablice interaktywne SMARTmonitory interaktywne SMART, sprzęt i programy do specjalnych potrzeb edukacyjnych, laptopy do szkół.

Klienci najczęściej wybierają:

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na mail: kontakt@irs.com.pl


Kompletna oferta do programu Aktywna Tablica 2022 r.

Więcej o korzyściach dla szkoły z użytkowania monitorów interaktywnych SMART:

Jesteśmy importerem i dystrybutorem monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych SMART. Sprzedajemy, dostarczamy, montujemy, szkolimy z użytkowania sprzętu audiowizualnego w szkołach, biurach, salach konferencyjnych. Oferujemy pełne wyposażenie szkół do programów Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości. Prowadzimy serwis projektorów i innych urządzeń av. Image Recording Solutions sp. z o.o.

(Odwiedzono 761 razy, 1 dzisiaj)