Aktywna Tablica [EDYCJA 2018]

Do 15 kwietnia 2018 r. szkoły podstawowe mogą składać wnioski do organów prowadzących, chcąc otrzymać dofinansowanie na zakup monitorów interaktywnych, projektorów, monitorów interaktywnych w ramach rządowego programu Aktywna Tablica.

Portal Aktywna Tablica przygotował z tej okazji profesjonalny i wyczerpujący przewodnik, jak wypełnić wniosek o dofinansowanie. Przejdź do poradnika teraz!

Przeczytaj też:

Jak zdobyć i wykorzystać pieniądze w programie Akt... Trwa kolejna, ostatnia już, edycja rządowego programu Aktywna Tablica. W jego ramach szkoły podstawowe i inne wskazane w uchwale Rady Ministrów mogą w...
Aktywna Tablica – organy prowadzące składają... Organy prowadzące, które otrzymały od swoich szkół podstawowych wnioski w ramach programu Aktywna Tablica, mogą swoje wnioski o dofinansowanie składać...
Pomagamy wypełnić wniosek do programu Aktywna Tabl... Do 31 sierpnia 2017 roku szkoły podstawowe oraz inne wskazane w uchwale Rady Ministrów (zobacz jakie) mogą wnioskować o dofinansowanie na zakup sprzęt...
Tablica interaktywna SMART Board M680 77” Najpopularniejsza na świecie tablica interaktywna SMART M680 jest rozwiązaniem dla wszystkich szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Obsługa jej j...