|

Analiza porównawcza monitorów interaktywnych SMART do szkół: GX V2 oraz MX V4

Monitory interaktywne SMART serii GX V2 i MX V4 to zaawansowane narzędzia edukacyjne, które oferują wiele funkcji wspierających proces nauczania.

Monitory interaktywne SMART Board serii GX V2 to nowoczesne narzędzia edukacyjne, które oferują szeroki zakres funkcji technicznych, niezbędnych do efektywnego nauczania interaktywnego.

Najważniejszą cechą monitorów z serii GX V2 jest wbudowany komputer z 4 GB RAM i 32 GB na dane i aplikacje, wyposażony w system Android 11. Dzięki temu nauczyciele mają dostęp do szerokiej gamy aplikacji edukacyjnych, które mogą wykorzystać podczas lekcji.

Monitory te oferują 20 jednoczesnych punktów dotyku, co umożliwia wielu uczniom jednoczesne korzystanie z monitora. Dodatkowo, pracują w rozdzielczości 4K Ultra HD LED, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Są wyposażone w oprogramowanie do nauczania SMART Notebook i do pisania SMART INK, które są dołączone bezpłatnie i bez abonamentu. Dzięki temu nauczyciele mają dostęp do zaawansowanych narzędzi, które pomagają w tworzeniu interaktywnych lekcji i notatek.

Monitory z serii GX100 V2 są proste i intuicyjne w obsłudze. Dodatkowo, nauczyciele mają dostęp do tysięcy darmowych, gotowych materiałów do lekcji z SMART Exchange oraz na tablice.net.pl.

Monitory interaktywne SMART Board serii MX V4 to zaawansowane narzędzia edukacyjne, które oferują szeroki zakres funkcji technicznych, niezbędnych do efektywnego nauczania interaktywnego. Najważniejszą cechą monitorów z serii MX V4 jest wbudowany system Android 11. Dzięki temu nauczyciele mają dostęp do szerokiej gamy aplikacji edukacyjnych, które mogą wykorzystać podczas lekcji.

Monitory te oferują zintegrowany zestaw 6 mikrofonów i dwa głośniki po 20 W, co gwarantuje doskonałą jakość dźwięku. Dodatkowo, monitory te oferują czytnik NFC, czujnik światła otoczenia, dwa porty USB-C, Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2.

Monitory z serii MX V4 są wyposażone w oprogramowanie do nauczania SMART Notebook i do pisania SMART INK, które są dołączone bezpłatnie i bez abonamentu. Te narzędzia umożliwiają tworzenie i prowadzenie interaktywnych lekcji.

Dodatkowo, monitory te mają zdalny system zarządzania monitorami SMART Remote Management, co ułatwia nauczycielom zarządzanie ustawieniami monitora na odległość.

(Odwiedzono 134 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy