Balance Box do tablic uchwyt ścienny z regulowaną wysokością – TERAZ TYLKO 3297 zł

Balancebox_1a4111a5ffBalance Box – uchwyt ścienny do tablic z regulowaną wysokością
Udźwig od 40 do 70 kg
Uniwersalna płyta do projektorów Hitachi Ultra Short Throw
Rama mocująca do tablic interaktywnych SMART Board
Uchwyty boczne

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

Przeczytaj też:

Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...
Jesienno-zimowa oferta promocyjna dla szkół i plac... W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektor...
Promocja dla szkół, przedszkoli i innych placówek ... W specjalnej ofercie promocyjnej skierowanej do szkół oraz sektora edukacji polecamy sprzęt audiowizualny: zestawy interaktywne, tablice interaktywne ...
Tablica interaktywna SMART Board M680 UWAGA! Kupując tablicę interaktywną SMART w naszej firmie, kupujesz od autoryzowanego importera i dystrybutora SMART, co zapewnia pomoc certyfikowaneg...