Bestsellery do szkół

Listopad i grudzień to czas domykania rocznych budżetów przez szkoły i nabywania niezbędnego sprzętu dla nauczycieli i uczniów. Chcąc ułatwić Państwu wybór, przedstawiamy najpopularniejsze produkty kupowane przez szkoły i pozostałe placówki edukacyjne. Są to przede wszystkim: tablice interaktywne dla szkół oraz monitory interaktywne dla szkół.

Celowo podkreślamy „dla”, by zwrócić Państwa uwagę, że zostały wyposażone w funkcjonalności i oprogramowanie niezbędne na lekcjach.

Polecamy także, szczególnie do programu Laboratoria Przyszłości 2022 r., mikrokontroler PASCO.

Mikrokontroler PASCO jest urządzeniem gotowym do użytku w szkole, zamkniętym w trwałej obudowie, bez konieczności lutowania drobnych elementów. Nie psuje się wskutek błędnego połączenia elementów. Jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.
Czujniki, które stanowią wyposażenie dodatkowe mikrokontrolera PASCO mogą być wykorzystane także do doświadczeń na lekcjach przedmiotów przyrodniczych. Wszystko razem tworzy więc jeden spójny system cyfrowych pomocy dydaktycznych dla całej szkoły.

Który monitor interaktywny SMART wybrać do szkoły, serii GX czy MX? Przedstawiamy infografikę, która powinna rozwiać wątpliwości. W razie pytań prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 295 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top