Co możemy dla Was zrobić?

Aby właściwie wyposażyć placówkę, dyrektorzy muszą wybierać z ogromnej oferty produktów, usług oraz szkoleń. Jak taki proces przeprowadzić z największą korzyścią dla uczniów, odpowiedzialnie oraz nie narażając się na niespodziewane lub ukryte dodatkowe koszty? Niewątpliwie trzeba dysponować dużą wiedzą lub opierać się na zaufanych i zarazem doświadczonych partnerach. Nasza strona cyfrowa-szkola.info wychodzi naprzeciw tym problemom.

Na stronie prezentujemy najnowsze technologie stosowane w edukacji. Przedstawione rozwiązania są sprawdzone i wyselekcjonowane z naszej szerokiej oferty, specjalnie dla instytucji edukacyjnych. Każdej placówce pomożemy indywidualnie wybrać urządzenia lub zaprojektować rozwiązanie. Wykonamy montaż, instalację, integrację oraz uruchomienie systemów. Przeprowadzimy również szkolenia dla użytkowników, zawierające aspekty dydaktyczne wykorzystania urządzeń.
Prowadzimy serwis projektorów, tablic interaktywnych, monitorów i innych oferowanych urządzeń.

(Odwiedzono 19 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top