Cyfrowe laboratorium przyrodnicze PASCO – zestaw promocyjny za 4499 zł

PASCO_zestaw_c47208ca00
Laboratorium przyrodnicze Pasco
  • Nagrodzone Złotym Medalem MTP oprogramowanie do interaktywnej wizualizacji i analiz PASCO SPARKvue.
  • Interfejs Pasco PS-2009A (2 złącza na czujniki, złącze USB, wbudowane czujniki temperatury oraz napięcia).
  • Czujnik dwutlenku węgla PS-2110 (pomiar zawartości C02 w powietrzu, np. w trakcie oddychania, fotosyntezy, itp.).
  • Czujnik pH, (do pomiaru kwasowości substancji chemicznych oraz płynów codziennego użytku).
  • Czujnik ruchu (pomiar odległości, prędkości oraz przyspieszenia różnych obiektów).

Dowiedz się więcej na temat zestawu promocyjnego PASCO – www.pasco.com.pl

Przeczytaj też:

Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...
Jesienno-zimowa oferta promocyjna dla szkół i plac... W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektor...
Promocja dla szkół, przedszkoli i innych placówek ... W specjalnej ofercie promocyjnej skierowanej do szkół oraz sektora edukacji polecamy sprzęt audiowizualny: zestawy interaktywne, tablice interaktywne ...
Co słychać w Pracowni Ekologicznej w Publicznym Gi... Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach poznawali znaczenie różnych wskaźników środowiska: wartości pH , zawartość dwu...