Cyfryzacja szkoły w kontekście projektów unijnych – warsztaty w Kocku i Zamościu

„Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w projektach współfinansowanych ze środków unijnych” brzmiał tytuł konferencji, które w Kocku i Zamościu organizowaliśmy 17-18 sierpnia 2016 roku dla przedstawicieli powiatów, gmin, szkół oraz firm z branży edukacyjnej. Na obu warsztatach frekwencja z powodu interesującej tematyki dopisała. Uczestnicy mogli zapoznać się z aktualnymi zagadnieniami cyfrowej szkoły.

„Konferencja została przygotowana w sposób profesjonalny”, Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej

kock1
zamosc_1

– Przygotowanie wniosków konkursowych Regionalnego Programu Operacyjnego, prowadzenie i rozliczanie projektów unijnych w edukacji

– Wdrażanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole

– Sprawne i bezpieczne – internet i sieć w szkole

– Sprawne, bezpieczne i trwałe komputery w szkole

– Multimedia i interaktywność w edukacji

zamosc_konferencja_rpo_cyfrowa_szkola

„Świetne prowadzenie i tempo”, Szkoła Podstawowa w Skrobowie

– Technologie informacyjno-komunikacyjne w laboratoriach przyrodnicznych – cyfrowe pomiary zjawisk przyrodniczych

– Office365 platformą do pracy, komunikacji i nauczania

– Wydruk 3D w edukacji

– Szkolenia związane z wprowadzeniem technologii informacyjno-komunikacyjnych do placówki edukacyjnej

kock2

 

„Dziękuję za dobry poziom wystąpień”, Robert Turski, Interakcja

Przybyłym przedstawicielom organów prowadzących bardzo dziękujemy za zainteresowanie i dialog z nami.

Życzymy powodzenia w prowadzeniu projektów!

Przeczytaj też:

Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania... Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało dokument „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fiz...
Wykorzystanie gier w procesie dydaktycznym Żyjemy w drugiej dekadzie XXI w. Technologia rozwija się w zawrotnym tempie. Urządzenia, które były nowoczesne trzy lata temu, dziś często ledwo spełn...
Gra planszowa Monster Quiz – tradycyjna zaba... Ciekawym pomysłem na lekcje jest gra Monster Quiz. Została opracowana przez hiszpańskiego nauczyciela języka angielskiego Jose Luisa Castano i łączy w...
Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...