|

Ekran Projecta Professional

projecta_professional

Format powierzchni roboczej 4:3
Rodzaj ekranu Recznie rozwijany,
Przenośny
Szerokość ekranu 178 cm
Wysokość ekranu 178 cm
Dostępne rodzaje powierzchni Matte White S
Cechy specjalne Kaseta aluminiowa

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail:kontakt@irs.com.pl

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 9 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy