Epson zdobywa laury: EB-FH52 uznany za najlepszy projektor edukacyjny!

Firma Epson zdobyła prestiżowe wyróżnienie dla swojego projektora – Epson EB-FH52. Fachowy portal Monitorinteraktywny.biz uznał go za najlepszy projektor multimedialny przeznaczony dla szkół. Dlaczego?

Złóż zapytanie ofertowe na: kontakt@irs.com.pl

Epson EB-FH52 wyróżnia się rozdzielczością Full HD (1920 x 1080) oraz zaawansowaną technologią 3LCD, dzięki której obrazy są niezwykle ostre i żywe – idealne do prezentacji edukacyjnych. Jasność na poziomie 4000 ANSI lm gwarantuje doskonałą widoczność nawet w jasno oświetlonych salach, co przekłada się na komfort zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Projektor ten charakteryzuje się imponującą żywotnością lampy – 5,500 godzin w trybie standardowym oraz aż do 12,000 godzin w trybie oszczędnym. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu WiFi oraz funkcji konfiguracji iProjection za pomocą kodu QR, korzystanie z projektora w różnorodnych środowiskach edukacyjnych staje się niezwykle proste i intuicyjne.

Epson, jako lider w dziedzinie technologii projekcyjnej, nieustannie dostarcza produkty najwyższej jakości, spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania w sektorze edukacji.

(Odwiedzono 39 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy