Hitachi LP-AW3001 – najlepszy projektor ultrakrótkoogniskowy do tablicy interaktywnej według bloga Życie Interaktywne

Ktoś powie: Kpina! Tekst czysto reklamowy! Projektor za 8200 zł wygrywa ranking projektorów ultrakrótkoogniskowych do tablicy interaktywnej? Oczywiście, są na rynku projektory za 3000-4000 złotych, ale podstawowa żywotność lampy w nich wynosi około 5000 godzin. Tymczasem projektor do tablicy interaktywnej LP-AW3001 Hitachi kosztuje dwa razy drożej, ale pracuje cztery razy dłużej.

Laserowe źródło światła zapewnia aż 20000 godzin pracy projektora, co obniża całkowity koszt posiadania projektora, ponieważ nie ma konieczności wymieniania lampy, czyszczenia filtra, dokonywania przeglądów.
Innym parametrom optycznym projektora też nie można nic zarzucić: jasność – 3300 ANSI, kontrast 500 000 :1.
Perfect Fit – funkcja dostępna tylko w Hitachi pozwala dostosować rozmiar i położenie do czterech wyznaczonych rogów, jakbyśmy przypinali ekran za pomocą pinezek.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

 

Skrócona specyfikacja projektora laserowego Hitachi o ultrakrótkiej ogniskowej:
LP-AW3001
Rozdzielczość WXGA (1280×800)
Jasność 3300 ANSI Lumens
Struktura panelu LCD 3LCD
Współczynnik kontrastu 500 000 :1
Głośność 34dB (Normalna) / 28 dB (Eco)
Żywotność lampy (źródła światła) w godzinach 20000
Wielkość ekranu 60-130”
Odległość projekcji edukacja, sale konferencyjne, muzea, targi
Obiektyw cyfrowy x1.35
Korekcja efektu trapezowego pozioma ± 5 stopni, pionowa ± 5 stopni

 

Przeczytaj też:

Hitachi LP-AW4001 najlepszy projektor ultrakrótkoo... Projektor laserowy, ultrakrótkoogniskowy Hitachi LP-AW4001 łączy wysoką jasność z ultrakrótkim rzutem obrazu, laserowo-fosforowe źródło światła z niem...
NOWOŚĆ! Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna S... Tablica Interaktywna, multimedialna SMART SBM680V z projektorem o ultrakrótkiej ogniskowej Hitachi CP-AX2505.     W przypadku pyt...
Zestaw interaktywny – tablica interaktywna z... Zestawy interaktywne składają się z tablicy interaktywnej z projektorem o ultrakrótkiej lub krótkiej ogniskowej wraz z głośnikami i przyłączem sygnało...
Projektor Hitachi CP-CX301WN o krótkiej ogniskowej... NOWOŚĆ! Projektor Hitachi CP-CX301WN o krótkiej ogniskowej do tablicy interaktywnej + dedykowany uchwyt ścienny Trzy lata gwarancji na lampę dla...