iMO-LEARN Nauka w ruchu

IMO-Learn redefiniuje sposób uczenia się i zapewnia nowe, rewolucyjne doświadczenia płynące z nauki. Nie polega już ona na siedzeniu w bezruchu, ale na aktywności fizycznej. Jesteśmy poruszeni przez naukę.

i3-imo-learn02

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

 

Siedzenie bez ruchu w klasie jest taaaaakie staroświeckie. Powiemy ci dlaczego.

Unikalne aktywne środowisko do nauki
Moduł IMO-Learn składa się z innowacyjnych foteli z lub bez czujników ruchu, podręcznika z 53 ćwiczeniami oraz 3 metodami nauki: siedzeniem dynamicznym, aktywną nauką analogową oraz cyfrową nauką kinetyczną. Jest to zastosowania w różnych dziedzinach nauczania: w matematyce, lingwistyce, ćwiczeniach równowagi i ambitnych łamigłówkach.

Ergonomiczne i trwałe materiały
Siedzenie są wykonane ze spienionego polipropylenu (PPE), który odpowiada za ich nietypowy kształt. Są lekkie i sprostają nieostrożnemu obchodzeniu się podczas normalnego użytkowania. PPE jest odporny na wilgoć i zapewnia dobrą odporność na wysokie temperatury. Ponadto, nadaje się do ponownego wykorzystania (recycling) oraz jego proces wytwarzania jest niskoemisyjny.

Elastyczna, skalowalna konfiguracja
IMO-Learn oferuje cztery podstawowe konfiguracje, które są łatwe do skonfigurowania w klasie. Te konfiguracje są jedynie punktem wyjścia. Wszystko zależy od nauczycieli i uczniów – mogą wymyślić i stworzyć inne.

Dynamiczna, cyfrowa nauka
IMO-Learn łączy naukę i ruch, co umożliwi dzieciom bardziej intensywną naukę oraz da upust swojej kreatywności. Siedzenie są wyposażone w indywidualnie zaprojektowane czujniki ruchu, mogą być łatwo połączone online z oprogramowaniem i3LEARNHUB . Wynik: system nauczania wykorzystujący oprogramowanie cyfrowej płyty, który zapewnia natychmiastową informację zwrotną dla nauczycieli i uczniów.

Zaprojektowany przez nauczycieli i uczniów, dla nauczycieli i uczniów
53 podstawowych ćwiczeń, kształt i materiał siedzeń oraz różne koncepcje nauczania zostały opracowane w ścisłej współpracy z 8 nauczycielami i 100 uczniami. Ten intensywny proces współtworzenia zaowocował unikalnym, innowacyjnym środowiskiem do nauki.

 

(Odwiedzono 364 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy