Jak zdobyć i wykorzystać pieniądze w programie Aktywna Tablica? [KONFERENCJA 19 MARCA 2019 R.]

Trwa kolejna, ostatnia już, edycja rządowego programu Aktywna Tablica. W jego ramach szkoły podstawowe i inne wskazane w uchwale Rady Ministrów mogą wnioskować w terminie do 15 kwietnia 2019 roku nawet o 14000 zł dofinansowania na zakup monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych z projektorami; nowoczesnych narzędzi cyfrowych wspierających edukację przyszłości.

– Jak przygotować wniosek o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica?
– Jak efektywnie wykorzystać pozyskane środki?

 

 

Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo na bezpłatnej konferencji:

„Jak efektywnie wykorzystać dofinansowanie rządowe dla edukacji”

Konferencja odbędzie się 19 marca 2019 roku w hotelu „Złote Dęby”, Brzeziny 7, 03-256 Warszawa

Program konferencji oraz link do zapisu na nią znajduję się w tym linku.

 

Liczymy na udział dyrekcji i nauczycieli z Państwa szkoły.

Zapraszamy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt: kontakt@irs.com.pl lub tel. 664 902 920.

Przeczytaj też:

Aktywna Tablica Do 15 kwietnia 2018 r. szkoły podstawowe mogą składać wnioski do organów prowadzących, chcąc otrzymać dofinansowanie na zakup monitorów interaktywnych...
Aktywna Tablica – organy prowadzące składają... Organy prowadzące, które otrzymały od swoich szkół podstawowych wnioski w ramach programu Aktywna Tablica, mogą swoje wnioski o dofinansowanie składać...
Pomagamy wypełnić wniosek do programu Aktywna Tabl... Do 31 sierpnia 2017 roku szkoły podstawowe oraz inne wskazane w uchwale Rady Ministrów (zobacz jakie) mogą wnioskować o dofinansowanie na zakup sprzęt...
Tablica interaktywna SMART Board M680 77” Najpopularniejsza na świecie tablica interaktywna SMART M680 jest rozwiązaniem dla wszystkich szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Obsługa jej j...