|

JUŻ JEST! Aktywna Tablica edycja 2021 r.

AKTYWNA TABLICA 2021 R. JUŻ JEST!


SZKOŁY PODSTAWOWE I PONADPODSTAWOWE MOGĄ SKŁADAĆ WNIOSKI NA ZAKUP SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I AUDIOWIZUALNEGO DO ORGANÓW PROWADZĄCYCH DO 4 WRZEŚNIA 2021 R., ZAŚ ORGANY PROWADZĄCE DO WOJEWODÓW – DO 14 WRZEŚNIA 2021 ROKU.

Znowelizowany 20 sierpnia 2021 r. przez Radę Ministrów program zakłada:

  • wprowadzenie nowego rodzaju sprzętu i pomocy dydaktycznych – zestawu dla nauczyciela do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w ramach zestawu będzie można zakupić: laptop, dodatkową kamerę internetową, dodatkowe słuchawki i dodatkowy mikrofon, statyw, tablet graficzny lub innego rodzaju tablet służący w szczególności do rysowania elementów graficznych na komputerze lub monitorze; maksymalna wysokość wsparcia finansowego dla szkoły na zakup zestawu dla nauczyciela będzie wynosiła 14.000 zł;
  • rozszerzenie na kolejne lata Programu (2021-2024) możliwości zakupu (realizowanego w 2020 r.) laptopów wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej;

Więcej o założeniach do programu Aktywna Tablica 2021 r. przeczytają Państwo na stronie: Aktywna Tablica edycja 2021.

(Odwiedzono 97 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy