Kodowanie CUBICO

Kilka słów o CUBICO

CUBICO to niezwykle inspirująca i kreatywna gra do nauki kodowania, którą dzieci pokochały od pokochały od pierwszego wejrzenia. Łączy dwa światy: realny i wirtualny.

Książki z obrazkowymi historyjkami / zadaniami, kolorowe klocki z jednoznacznie określonymi funkcjami czy niezwykła aplikacja zamieniająca napisany kod / program w inspirującą grę to naturalne środowisko dziecka.

Dzięki temu dziecko chętnie przystępuje do rozwiązywania zadań. Przez zabawę uczy się podstaw algorytmów kodowania i poprawia zdolność myślenia obliczeniowego. Nawet nie potrafiąc czytać, liczyć czy pisać! Wystarczy, że potrafi korzystać z urządzeń mobilnych takich jak tablet lub smartfon.

Spraw, by dzieci odkrywały niemożliwe. Pozwól na odkrywanie, olśnienia, magiczne chwile fascynacji. Kieruj i motywuj.