||

Urządzenia przenośne ACER

Acer TravelMate P2Acer TravelMate B3 SpinAcer Enduro Urban T1
 
Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą wydajność i niezawodność. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym zadaniem.
Więcej…
Wyjątkowa konstrukcja, która przetrwa nawet najcięższy dzień w szkole. Dzięki dotykowemu i obracanemu ekranowi o 360 stopni , oraz przedniej i tylnej kamerze HDR, może pełnić funkcję zaawansowanego tabletu, pracować w trybie “namiotu”, wyświetlacza-ekranu i oczywiście jako standardowy notebook.
Więcej…
Acer ‎‎ENDURO Urban T1‎‎ (EUT110) to wytrzymały 10-calowy tablet przeznaczony dla każdego w pogoni za przygodą, czy to na miejskiej pustyni, czy na nieznanym terenie.
Więcej…

(Odwiedzono 1 173 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy