Koniec roku szkolnego 2020/2021. Znów będą wakacje!

Nie ma się co oszukiwać. To nie był łatwy rok szkolny, kolejny już. Tylko trochę jesienią i kilka tygodni na wiosnę spędziliśmy go w szkołach. Co można o nim powiedzieć? Na pewno zarówno nauczyciele, jak i uczniowie do perfekcji opanowali narzędzia nauczania zdalnego. Lekcje mogły odbywać się płynnie. Pod względem umiejętności cyfrowych dokonaliśmy kroku jak w siedmiomilowym bucie. Duma nas rozpiera!
Często uczniowie, przyznajmy – nie tylko oni, zadawali sobie pytania o efektywność i sensu zdalnego przekazywania wiedzy. Raz było lepiej, innym razem szło pod górkę. Najważniejsze, że w zdecydowanej większości daliśmy radę!

Czego Państwu i przy okazji  sobie życzymy na nadchodzące wakacje?
Odpoczynku psychicznego wśród wody i zieleni
Ciepła i słońca, ale bez upałów
Inspirujących rozmów, ciekawych lektur, odkrywania nowych ścieżek.

Naładowania akumulatorów!

(Odwiedzono 56 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top