Laboratoria przyrodnicze Pasco

Kilka słów o PASCO…

PASCO to firma w USA od ponad 50 lat zajmująca się wyłącznie projektowaniem i produkowaniem urządzeń, które w najlepszy możliwy sposób wspierają nauczycieli na całym świecie w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych poprzez wykonywanie doświadczeń.

PASCO zajmuję pozycję światowego lidera w tej dziedzinie.

Kluczowe cechy czujników PASCO:

• Bezprzewodowe – pierwszorzędne znaczenie dla szybkości i możliwości wykonywania doświadczeń w szkołach.
  • Gotowe, wbudowane doświadczenia – nawet dla osób o małej wprawie w korzystaniu z urządzeń cyfrowych.
  • Infolinia dydaktyczna – pomoc nauczycielom, merytoryczna i dydaktyczna, nie tylko techniczna.
  • Przemyślane, trwałe – z 5-letnią gwarancją.
  • Najlepsze na rynku oprogramowanie – dla uczniów i nauczycieli – analiza wyników najszybciej i najdokładniej
  • Opisy doświadczeń – przygotowane do polskich podstaw programowych przez polskich nauczycieli; w  żadnym razie nie zostały przetłumaczone z materiałów zagranicznych, tylko oryginalne materiały.

Przykładowe zestawy dla szkół podstawowych dostosowane do polskiej podstawy programowej [KLIKNIJ]

Zestawy – przykłady konfiguracji [KLIKNIJ]

Wykonując doświadczenia wyłącznie urządzeniami zaprojektowanymi w XIX wieku, nie przygotujemy uczniów do wymagań, jakie w XXI wieku postawi rynek pracy.