|

Pracownia językowa Sanako Study 100 Laboratorium językowe

laboratorium_językowe_sanako_100Pracownia językowa Lab 100 Sanako jest unikalnym cyfrowym rozwiązaniem nauczania języka, który wymaga jedynie komputera nauczyciela. Uczniowie wyposażeni są w cyfrowe jednostki rejestrujące, które są łatwe w obsłudze i pozwalają im uczestniczyć w wielu zadaniach edukacyjnych, zarówno pojedynczo, jak i w grupach lub parach. Zaprogramowane zadania, takie jak rozmowa telefoniczna i rozumienie ze słuchu, sprawiają, że prowadzenie lekcji staje się dla nauczyciela bardo proste. Lab 100 oferuje narzędzia które pozwolą na utrzymanie motywacji wśród uczniów podczas gdy nabywają oni umiejętności językowych.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

Tradycyjne metody nauczania zazwyczaj oferują interakcję jedynie między pojedynczym uczniem a nauczycielem, pozostawiając resztę klasy bezczynną. Lab 100 zapewnia pełne zaangażowanie wszystkich uczniów w dane ćwiczenie językowe.

Możliwości Sanako Lab 100

 • Gotowe materiały dydaktyczne
 • Rozumienie ze słuchu
 • Ćwiczenie z gotowym modelem
 • Czytanie na głos
 • Rozmowy w parach i grupach

Korzyści płynące z użytkowania Lab 100

 • Zachęcenie uczniów do nauki języków obcych
 • Łatwe opracowywanie lekcji
 • Indywidualizowanie nauczania
 • Monitorowanie postępów uczniów
 • Wybierz dowolną treść: tradycyjne analogowe źródła mogą być stosowane wraz z materiałem cyfrowym, a nawet materiałem Internetowym
 • Szeroki wachlarz dostępnych ćwiczeń
 • Podcasting
 • Automatyczna konwersja materiału analogowego na cyfrowy
 • Jednostka Storage Media zapewnia nauczycielom i uczniom, szybki dostęp do materiałów dydaktycznych zapisanych w centralnej bibliotece mediów cyfrowych
 • Możliwość samooceny przez uczniów dzięki nagraniom i ćwiczeniom
 • Możliwość indywidualnej poprawy umiejętności słuchania i mówienia
 • Łatwy w użyciu uczniowski rejestrator cyfrowy
(Odwiedzono 57 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy