Pracownia językowa Sanako Study 100 Laboratorium językowe

laboratorium_językowe_sanako_100Pracownia językowa Lab 100 Sanako jest unikalnym cyfrowym rozwiązaniem nauczania języka, który wymaga jedynie komputera nauczyciela. Uczniowie wyposażeni są w cyfrowe jednostki rejestrujące, które są łatwe w obsłudze i pozwalają im uczestniczyć w wielu zadaniach edukacyjnych, zarówno pojedynczo, jak i w grupach lub parach. Zaprogramowane zadania, takie jak rozmowa telefoniczna i rozumienie ze słuchu, sprawiają, że prowadzenie lekcji staje się dla nauczyciela bardo proste. Lab 100 oferuje narzędzia które pozwolą na utrzymanie motywacji wśród uczniów podczas gdy nabywają oni umiejętności językowych.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Tradycyjne metody nauczania zazwyczaj oferują interakcję jedynie między pojedynczym uczniem a nauczycielem, pozostawiając resztę klasy bezczynną. Lab 100 zapewnia pełne zaangażowanie wszystkich uczniów w dane ćwiczenie językowe.

Możliwości Sanako Lab 100

• Gotowe materiały dydaktyczne
  • Rozumienie ze słuchu
  • Ćwiczenie z gotowym modelem