|

Pracownia językowa Sanako Study 500 Laboratorium językowe

sanako_study_500Pracownia językowa Study 500 to oprogramowanie do zarządzania klasą. To nauczyciel decyduje z jakich programów korzystają w danym momencie uczniowie, na jakich stronach internetowych przebywają, i co konkretnie robią w danej chwili.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Właściwości oprogramowania:

  • Zoptymalizowana wydajność sieci bezprzewodowej
  • Indywidualizacja nauczania
  • Monitorowanie postępu uczniów
  • Kontrolowania działań uczniów (blokowanie stron lub aplikacji)
  • Współpraca z tablicą interaktywną

Co można zrobić ze Study 500

  • Aktywować do 6 sesji
  • Obserwować uczniów – można monitorować i słuchać prac wybranych uczniów, kontrola wyświetlanych treści na wielu stanowiskach w czasie rzeczywistym. Wszystkie ekrany można oglądać jednocześnie.
  • Możliwość udostępnienia swojego ekranu wszystkim uczniom
  • Kontrola komputerów – można ściemnić ekran, zablokować kursory i klawiatury, zablokować korzystanie z internetu lub innych aplikacji aby pomóc uczniom skupić się na danym zadaniu

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 24 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy