Pracownia językowa Sanako Study 500 Laboratorium językowe

sanako_study_500Pracownia językowa Study 500 to oprogramowanie do zarządzania klasą. To nauczyciel decyduje z jakich programów korzystają w danym momencie uczniowie, na jakich stronach internetowych przebywają, i co konkretnie robią w danej chwili.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Właściwości oprogramowania:

  • Zoptymalizowana wydajność sieci bezprzewodowej
  • Indywidualizacja nauczania
  • Monitorowanie postępu uczniów
  • Kontrolowania działań uczniów (blokowanie stron lub aplikacji)
  • Współpraca z tablicą interaktywną

Co można zrobić ze Study 500

  • Aktywować do 6 sesji
  • Obserwować uczniów – można monitorować i słuchać prac wybranych uczniów, kontrola wyświetlanych treści na wielu stanowiskach w czasie rzeczywistym. Wszystkie ekrany można oglądać jednocześnie.
  • Możliwość udostępnienia swojego ekranu wszystkim uczniom
  • Kontrola komputerów – można ściemnić ekran, zablokować kursory i klawiatury, zablokować korzystanie z internetu lub innych aplikacji aby pomóc uczniom skupić się na danym zadaniu

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

Przeczytaj też:

Pracownia językowa Sanako Study 100 Laboratorium ... Pracownia językowa Lab 100 Sanako jest unikalnym cyfrowym rozwiązaniem nauczania języka, który wymaga jedynie komputera nauczyciela. Uczniowie wyposaż...
Pracownia językowa Sanako Study 700 Laboratorium j... Pracownia językowa Sanako Study 700 to oprogramowanie do zarządzania klasą z dodatkiem podstawowych funkcjonalności laboratorium  językowego z naciski...
Pracownia językowa Sanako Study 1200 Laboratorium... Pracownia językowa Sanako Study 1200. Czy to możliwe, aby zwiększyć czas jaki uczniowie spędzają na mówieniu podczas nauki język...