|

Laptop do programu Bon dla Nauczyciela [ZAMÓW TERAZ]

Program „Bon dla Nauczyciela” stanowi inicjatywę rządową w Polsce, mającą na celu wsparcie nauczycieli w zakupie nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, które są niezbędne do efektywnej pracy dydaktycznej. Bon można wykorzystać na zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania edukacyjnego lub usług związanych z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi (TIK). Oferowany przez nas laptop ASUS B1502CVA-BQ0293XA sprosta nawet intensywnej pracy dydaktycznej zarówno w szkole, jak i w domu. Zamów na: kontakt@irs.com.pl

ASUS B1502CVA-BQ0293XA to laptop, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnego środowiska edukacyjnego. Jego główną zaletą jest wydajność – dzięki procesorowi Intel Core i3, laptop ten zapewnia płynną pracę nawet przy obsłudze wielu zadań jednocześnie, co jest kluczowe w pracy nauczyciela.

Jednocześnie, solidna konstrukcja laptopa, potwierdzona certyfikatem MIL-STD-810H, gwarantuje jego odporność na upadki i wstrząsy. Jest to niezwykle ważne w codziennym użytkowaniu, szczególnie w dynamicznym środowisku szkolnym. Dodatkowo, lekka i kompaktowa budowa ułatwia przenoszenie urządzenia między domem a szkołą, a także wewnątrz placówki edukacyjnej.

ASUS B1502CVA-BQ0293XA wyróżnia się także wysoką jakością obrazu, dzięki ekranowi Full HD. Dysk 512 MB, pamięć RAM 8GB. Sprzęt pracuje w oparciu o najnowocześniejszy i dostsowany do potrzeb nauczycieli system Windows 11 Pro Education.

Na uwagę zasługuje również wielofunkcyjność tego modelu. Laptop jest wyposażony w różnorodne porty, w tym USB-C, co umożliwia łatwe podłączanie dodatkowych urządzeń, takich jak projektory, drukarki czy zewnętrzne dyski twarde. Zamów teraz!

(Odwiedzono 84 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy