Letnia promocja na monitory interaktywne, tablice interaktywne i pozostały sprzęt do cyfrowej szkoły [LATO 2022 R.] [AKTUALIZACJA 1 sierpnia 2022 r.]

Spośród ofert w wakacyjnych cenach nasi klienci najchętniej wybierają do swoich placówek edukacyjnych monitory interaktywne i tablice interaktywne SMART:

Pełna oferta sprzętu audiowizualnego do placówek edukacyjnych:

Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Cennik anuluje wszystkie poprzednie cenniki. Podane ceny nie uwzględniają kosztów transportu. Specyfikacja produktów podana jest orientacyjnie i może ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz na kolejnej stronie ofertę czujników bezprzewodowych PASCO oraz kompleksowego wyposażenia cyfrowej szkoły w laboratoria przyrodnicze [PRZEJDŹ DO DRUGIEJ STRONY] ➡➡➡

laboratoria przyrodnicze PASCO