MatchGraph Wersja 1.1.0 za darmo

Od teraz MatchGraph jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo! MatchGraph to oprogramowanie, które bawiąc daje uczniom niesamowite wprowadzenie do tematyki odległości, prędkości, przyspieszenia, szybkości zmian, wykresów ruchu i wiele więcej.

Najnowsza wersja oprogramowania dostępna jest na urządzenia z systemem iOS, Mac oraz Windows.

Zachęcamy do zabawy z czujnikiem ruchu i oprogramowaniem MatchGraph dostępnym pod adresem:

http://www.pasco.com/support/downloads/matchgraph-download.cfm

 

Przeczytaj też:

Co słychać w Pracowni Ekologicznej w Publicznym Gi... Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach poznawali znaczenie różnych wskaźników środowiska: wartości pH , zawartość dwu...
Pakiet Standardowy Pasco PS-2931B Do Nauki Fizyki Fizyka jest bardzo ważną dziedziną nauki, która, jak powszechnie wiadomo rządzi się swoimi prawami. Chcąc sprawdzić niektóre z nich potrzebowalibyśmy ...
Pakiet Standardowy Pasco PS-2927C Do Nauki Chemii Lekcje chemii od zawsze opierają się na prostych lub bardziej zaawansowanych doświadczeniach. Teraz dzięki zestawom czujników do nauki chemii możemy s...
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie naucz... Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła w Strzałkowie w listopadzie ubiegłego roku aplikowało do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodne...