Maxell Lecture Capture – najlepsze narzędzie do nauczania zdalnego

Niezwykle proste w obsłudze ministudio telewizyjne do nagrywania, zapisywania i udostępniania online lekcji czy wykładów. Z obsługą poradzi sobie jedna osoba.

Maxell Lecture Capture służy do nagrywania i przesyłania w czasie rzeczywistym lekcji.

Najważniejsze cechy:

  • skuteczne narzędzie do prowadzenia zdalnych lekcji
  • proste i łatwe w obsłudze menu ekranowe
  • jednoczesne nagrywanie, zapisywanie i strumieniowe przesyłanie lekcji
  • cztery źródła wejściowe jednocześnie
  • wbudowany dysk 1 TB
  • interaktywna klasa zdalna
Natychmiastowe odtwarzanieInteraktywne przełączanie treściTablica interaktywna
Błyskawiczny dostęp do wcześniej zapisanych materiałów dzięki podglądowi miniaturek w spisie nagrań. Możliwe jednoczesne nagrywanie oraz odtwarzanie wcześniejszego nagrania. Ikony ekranowe umożliwiają zmianę treści podczas prowadzonej lekcji, ponieważ dostępnych jest aż 10 terminali wejściowych do komputerów PC, tabletów, kamer, monitorów interaktywnych, wizualizerów, a także trzy złącza HDMI, SDI, TCP/ IP itd.Rób notatki na ekranie głównym dla obrazu z dowolnego źródła wejściowego i zapisz je dla każdego kanału z osobna.
NagrywanieZdalna współpraca w klasiePrzesyłanie strumieniowe / Ściąganie materiałów
Nagrywanie, zatrzymywanie, wykonywanie zrzutu ekranu dokonuje się intuicyjnie, za pomocą jednego dotyku.Udostępnij ten sam ekran wszystkim uczniom w klasie. Dokonuj na żywo notatek, dodawaj komentarze na tablicy tak, jakby lekcja toczyła się w szkolnej klasie.Dzięki Maxell Lecture Capture można uczestniczyć w lekcjach na żywo lub ściągnąć je do powtórnego obejrzenia w celu powtórek lub utrwalenia materiału.

Maxell Lecture Capture może być obsługiwany przez prowadzącego lekcję lub wykład za pomocą intuicyjnego menu. Takie funkcje jak wybór wyświetlanego sygnału, nagrywanie, odtwarzanie, wybór koloru pisaka lub gąbki odbywa się za pomocą monitora interaktywnego lub myszki komputerowej

Po przesłaniu lekcji do chmury użytkownicy mogą wrócić i oglądać wykłady, gdy tylko jest to dla nich wygodne. 

Dostępna jest również transmisja na żywo, dzięki czemu uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

(Odwiedzono 357 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top