Mikrokontroler PASCO do programu Laboratoria Przyszłości 2022 r.

Zachęcamy Państwa do wybrania PASCO w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości dla szkół podstawowych. Podstawą rozwiązania PASCO jest mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.

Propozycja MIKROKONTROLERA z wyposażeniem oparta na PASCO wyróżnia się wśród innych tym, że jest bardzo starannie przemyślana przez nauczycieli pod względem praktycznym.

Mikrokontroler PASCO

• jest urządzeniem gotowym do użytku w szkole podstawowej
  • zamkniętym w trwałej obudowie
  • bez konieczności lutowania drobnych elementów
  • nie popsuje się wskutek błędnego połączenia elementów
  • jest objęty pięcioletnią gwarancją

To jego znacząca przewaga, gdyż można powierzyć go uczniom, w celu wykonywania przez nich ćwiczeń w grupach lub samodzielnie.

Czujniki, które stanowią wyposażenie dodatkowe mikrokontrolera PASCO mogą być wykorzystane także do doświadczeń na lekcjach przedmiotów przyrodniczych.

Mikrokontroler spełnia wymagania specyfikacji programu Laboratoria Przyszłości – posiada wbudowane oraz dołączane czujniki i akcesoria, w tym płytki stykowe prototypowe oraz zestaw przewodów.

mikrokontroler PASCO laboratoria przyszłości 2022

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: kontakt@irs.com.pl

Laboratoria Przyszłości 2022 r. Zasady, terminy, wnioski: