Monitor interaktywny SMART MX165 (SBID-MX165) – maksimum możliwości przy ograniczonym budżecie

Monitor interaktywny SMART MX165 zawiera wszystko, czego nauczyciele potrzebują do prowadzenia interaktywnych lekcji: najlepsze oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite oraz wiele innych użytecznych funkcji, o których piszemy niżej. A to wszystko za kwotę, na którą szkoła może sobie pozwolić, dysponując ograniczonym budżetem. Monitor pracuje w rozdzielczości 4K UHD.

monitor_interaktywny_do_szkoly_dobra_cena
Monitor interaktywny SMART MX165

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Monitor interaktywny SMART MX165 – ulotka informacyjna do pobrania

Specyfikacja techniczna monitora interaktywnego SMART MX165 [JĘZ. ANGIELSKI]

• Komputer lub inny nośnik można podłączyć też w sposób “tradycyjny” dzięki portom: HDMI, VGA, USB.
  • Object awarenewss rozpoznaje palce, pisaki, gąbkę bez konieczności przełączania się w menu między narzędziami.
  • 10 punktów dotykowych oznacza, że kilku uczniów może jednocześnie wykonywać gesty, pisać, wycierać gąbką.
  • SMART INK pozwala pisać po stronach internetowych, filmach, plikach PDF oraz dokumentach utworzonych w Microsoft Office oraz zapisywać w prawie dowolnym typie pliku.
  • Wbudowana przeglądarka internetowa Chromium pozwala na surfowanie w internecie.
  • SILKTOUCH. Gładka jak jedwab powierzchnia zapewnia komfortową pracę na monitorze i nie naraża palców na zdarcie, poranienie naskórka nawet podczas wielogodzinnej pracy.
  • Automatyczny czujnik rozjaśnia lub przyciemnia ekran w zależności od warunków oświetleniowych.
  • Żywotność monitora interaktywnego SMART MX165 wynosi około 50 000 godzin.

Specyfikacja techniczna monitora interaktywnego SMART MX165

Monitor interaktywny SMART Board MX165 (SBID-MX165)
Efektywna powierzchnia monitora (obszar interaktywny), na której można dokonywać notatek, sterować pracą komputera 144cm x 82 cm (przekątna 65 cali– 163 cm).
Proporcje monitora –16:9.
Waga urządzenia maksymalnie 42 kg.
Jasność 350 cd/m2.
Kontrast 1200:1.
Kąt widzenia 178 stopni.
Czas reakcji matrycy maksimum 8 ms.
Wyświetlacz LCD z podświetleniem LED
Wbudowane głośniki o łącznej mocy 10W.
Technologia– dotykowa, IR.
Uchwyt ścienny w zestawie
Gniazda podłączeniowe: VGA x 1,HDMI x3, USBtyp Bx2, USB typ A x 4,stereo audio miniJack x 1, RS232 x 1. wyjścia: HDMI x 1, S/PDIF x 1 ,stereo audio miniJack x 1
Pobór mocy do 105W w czasie pracy, mniej niż 0,3W w trybie uśpienia.
Gwarancja producenta na monitor – 2 lata.
Obsługa monitora za pomocą załączonych pisaków i za pomocąpalca.
W zestawie z monitorem dwa pisaki.
W zestawie półka mocowana do obudowy monitora lub przygotowane przez producenta monitora miejsca do odłożenia pisaków.
Monitor umożliwia pracę do dwóch użytkowników jednocześnie z materiałem interaktywnym wykorzystując dołączone pisaki, inne przedmioty lub swoje palce do pisania.
Rozpoznawanie gestów wielodotyku (10 punktów): dotknięcie obiektu w dwóch punktach i obracanie punktów dotyku wokół środka – obracanie obiektu, dotknięcie obiektu w dwóch punktach i oddalanie lub przybliżanie punktów dotyku – zwiększanie i zmniejszanie obiektu.
Autoryzowany przez producenta monitora serwis w Polsce, certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2000 lub ISO 9001:2008 w zakresie urządzeń audiowizualnych.