Monitor interaktywny SMART Board 6055

 

 

 

monitor_interaktywny_smart_board_6065_logo_smartmonitor_interaktywny_smart_board_6055Monitor interaktywny SMART Board 6055, specjalnie zaprojektowany z myślą o klasach lekcyjnych, pozwala połączyć na 55-calowym ekranie wyjątkowe doświadczenie dotyku z wydajnością programu SMART Notebook.
Dzięki przekątnej 55 cali interaktywny monitor SMART Board 6055 ma optymalne wymiary dostosowane do wielkości sali lekcyjnej, a jego ekran LED o rozdzielczości Ultra HD 4K zapewnia znakomite efekty wizualne, które przyciągają uwagę wszystkich uczniów. Zachęca do współpracy, inspiruje uczniów i nauczycieli.

Monitor interaktywny SMART Board 6055 – ulotka informacyjna w jęz. angielskim

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

Przeczytaj też:

Monitory SMART Board serii 2000 Monitory SMART Board serii 2000 zostały przygotowane z myślą o klasach szkolnych, w których potrzeba czegoś więcej niż prostego wyświetlacza. W...
Monitor interaktywny czy tablica interaktywna? Ra... Rynek technologii edukacyjnych na świecie szturmują monitory interaktywne. W Polsce coraz więcej dyrektorów szkół i firm edukacyjnych zastanawia się n...
Monitor interaktywny SMART® Board 4065 Monitor interaktywny Smart Board 4065 Monitor interaktywny SMART® Board 4065 zapewnia znakomite efekty wizualne, które przyciągają uwagę wszys...
Monitor interaktywny SMART Board E70 Monitor interaktywny E70 Monitor interaktywny SMART® Board E70 zapewnia znakomite efekty wizualne, które przyciągają uwagę wszystkich uczniów. Zac...