|

Monitor interaktywny SMART GX czy MX?

Monitory interaktywne SMART do szkół różnych serii łączy kilka cech wspólnych, między innymi rozdzielczość 4K, 20 punktów dotykowych, SMART Ink oraz SMART Notebook na pokładzie. Diabeł nie tyle tkwi w szczegółach, co w funkcjonalności urządzeń.

O ile monitory interaktywne serii GX są dobrym i budżetowo korzystnym rozwiązaniem na początek przygody z cyfrową szkołą, o tyle seria MX pozwala rozwinąć pełnię możliwości, jeśli chodzi o szybkość reakcji monitora, możliwości prowadzenia lekcji, przesyłania materiałów, prowadzenia lekcji w klasie oraz on-line.

Poniżej prezentujemy krótkie porównanie obu typów monitorów SMART dla szkół – GX oraz MX:

Zapraszamy do przeczytania o najważniejszych cechach, funkcjonalnościach i zaletach monitorów interaktywnych SMART w artykule: „Monitor interaktywny – zastosowanie w szkole”:

(Odwiedzono 261 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy