Monitor interaktywny SMART GX165 V2 – najpopularniejszy monitor interaktywny do szkoły

Monitor interaktywny SMART SBID-GX165 V2 to zaawansowane urządzenie przeznaczone do zastosowań edukacyjnych, które łączy w sobie najnowsze technologie i funkcjonalności, aby wspierać proces nauczania i uczenia się.

Dzięki 65-calowemu ekranowi o rozdzielczości 4K UHD (3840 × 2160) oraz obsłudze 20 jednoczesnych punktów dotyku, monitor umożliwia interaktywną pracę całej klasy. Kilka osób jednocześnie może pisać, wymazywać, dotykać i wykonywanie gestów na ekranie bez zakłócania pracy innych osób. Urządzenie pracuje na systemie Android w wersji 11.0, co zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji edukacyjnych i narzędzi. Ponadto, z 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej sprawia, że praca jest płynna i efektywna. Monitor wpisuje się także w kryteria programów Aktywna Tablica, Laboratoria Przyszłości. Co ważne, placówki edukacyjne mogą zakupić monitor ze stawką VAT 0%, o czym piszemy w tym miejscu.

Wbudowane głośniki o mocy 20 W zapewniają wysoką jakość dźwięku, co jest istotne podczas prezentacji multimedialnych czy lekcji wideo. Urządzenie waży 39 kg. Jest objęte 3-letnią gwarancją producenta, co świadczy o jego solidności i niezawodności.

Monitor oferuje również dostęp do darmowej biblioteki lekcji dla nauczycieli (na tablice.net.pl), zawierającej tysiące gier, zajęć i planów lekcji dostosowanych do różnych przedmiotów i poziomów edukacyjnych.

Zalety:

  • Wysoka rozdzielczość i duży ekran wspierający interaktywność,
  • Obsługa wielu użytkowników jednocześnie,
  • Dostęp do bogatej biblioteki edukacyjnej,
  • Solidność i niezawodność potwierdzona 3-letnią gwarancją oraz wysoką popuarnością monitora w polskich szkołach.

Wady:

  • Waga urządzenia (39 kg) może utrudniać montaż i przenoszenie, dlatego rekomendujemy montaż monitora na wózku transportowym ułatwiającym przenoszenie monitora z klasy do klasy,
  • Cena urządzenia może być barierą dla niektórych placówek oświatowych, ale zakup ze 0% stawką VAT czyni monitor dostępnym dla zdecydowanej większości polskich szkół.


Monitor interaktywny SMART GX165 V2 jest więc innowacyjnym narzędziem edukacyjnym, które poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii i funkcji, takich jak obsługa wielu punktów dotyku, zaawansowany system operacyjny i dostęp do bogatych zasobów edukacyjnych, znacząco wspiera proces nauczania i uczenia się,

Złóż zapytanie ofertowe na: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 57 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy