Monitor interaktywny SMART MX265 (SBID-MX265) – złoty środek między ceną a funkcjonalnością

Monitor interaktywny. Cyfrowa tablica. Oprogramowanie SMART Learning Suite. Przeglądarka internetowa. Udostępnianie ekranu. Nowoczesny monitor interaktywny SMART MX265 dysponuje wszystkim, czego potrzeba do przeprowadzania interaktywnych lekcji.

Monitor interaktywny SMART MX265

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

 

Specyfikacja techniczna monitora interaktywnego SMART MX165 [JĘZ. ANGIELSKI]

 

Monitor interaktywny SMART MX265 to świetna opcja dla szkół potrzebujących rozwinąć lub dopiero wprowadzić technologie cyfrowe na lekcje i zajęcia pozalekcyjne, a dysponujących umiarkowanym budżetem.

W zestawie z monitorem znajduje się roczna subskrypcja na najlepsze oprogramowanie edukacyjne SMART Learning Suite.

Gwarancja na monitor 3 lata.

Technologia iQ umożliwia przechodzenie z funkcji do funkcji praktycznie za pomocą jednego dotknięcia. Bez kabli, przewodów, dzięki wbudowanemu komputerowi SMART iQ można szybko przejść do oprogramowania SMART Learning Suite.

Monitor może oczywiście służyć jako cyfrowa tablica interaktywna.

Oferuje ponadto udostępnianie obrazu na smartfony, których w czasie zajęć używają uczniowie.

 

Specyfikacja techniczna monitora interaktywnego SMART MX265

Monitor interaktywny SMART Board MX265 (SBID-MX265)
Efektywna powierzchnia monitora (obszar interaktywny), na której można dokonywać notatek, sterować pracą komputera 144cm x 82 cm (przekątna 65 cali– 163 cm).
Proporcje monitora –16:9.
Waga urządzenia maksymalnie 42 kg.
Jasność 350 cd/m2.
Kontrast 1200:1.
Kąt widzenia 178 stopni.
Czas reakcji matrycy maksimum 8 ms.
Wyświetlacz LCD z podświetleniem LED
Wbudowane głośniki o łącznej mocy 10W.
Technologia– dotykowa, IR.
Uchwyt ścienny w zestawie
Gniazda podłączeniowe: VGA x 1,HDMI x3, USBtyp Bx2, USB typ A x 4,stereo audio miniJack x 1, RS232 x 1. wyjścia: HDMI x 1, S/PDIF x 1 ,stereo audio miniJack x 1
Pobór mocy do 105W w czasie pracy, mniej niż 0,3W w trybie uśpienia.
Gwarancja producenta na monitor – 2 lata.
Obsługa monitora za pomocą załączonych pisaków i za pomocąpalca.
W zestawie z monitorem dwa pisaki.
W zestawie półka mocowana do obudowy monitora lub przygotowane przez producenta monitora miejsca do odłożenia pisaków.
Monitor umożliwia pracę do dwóch użytkowników jednocześnie z materiałem interaktywnym wykorzystując dołączone pisaki, inne przedmioty lub swoje palce do pisania.
Rozpoznawanie gestów wielodotyku (10 punktów): dotknięcie obiektu w dwóch punktach i obracanie punktów dotyku wokół środka – obracanie obiektu, dotknięcie obiektu w dwóch punktach i oddalanie lub przybliżanie punktów dotyku – zwiększanie i zmniejszanie obiektu.
Autoryzowany przez producenta monitora serwis w Polsce, certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2000 lub ISO 9001:2008 w zakresie urządzeń audiowizualnych.

 

Przeczytaj też:

Ranking monitorów interaktywnych – Monitor i... Miło nam poinformować, że monitor interaktywny SMART Board 6065 został zwycięzcą rankingu monitorów interaktywnych do szkół. Wygraną zawdzięcza przede...
Monitor interaktywny SMART MX165 (SBID-MX165) – ma... Monitor interaktywny SMART MX165 zawiera wszystko, czego nauczyciele potrzebują do prowadzenia interaktywnych lekcji: najlepsze oprogramowanie edukacy...
Monitor interaktywny SMART 6065 HD (SBID-6065-HD) ... Monitor interaktywny SMART 6065 HD jest doskonałym rozwiązaniem do polskiej szkoły. Łączy przystępną cenę z  dużym, widocznym z każdego miejsca w klas...
Monitory interaktywne SMART Board 6000 – po pierws... Uczniowie osiągną więcej, gdy będą mogli swobodnie wyrażać siebie i swoje zainteresowania. Nauka i praca z pomocą monitorów interaktywnych SMART Board...