|

Monitory Interaktywne SMART MX do szkół

Potężna prostota

Najwyższej jakości, zaskakująco łatwa w obsłudze interaktywna technologia w przystępnej cenie, dająca wiele możliwości podłączenia urządzeń i zachęcająca uczniów do nauki. Do wyboru są monitory interaktywne SMART MX 65, 75 lub 86 cali. Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K. Wydajność urządzenia wynosi nawet 50000 godzin.

monitory interaktywne SMART MX do szkół

Nauczyciele oczekują od urządzeń w szkole sprawności działania i prostoty użytkowania. Monitory interaktywne SMART MX do szkół właśnie to zapewniają. Funkcje dotykowe, cyfrowy atrament SMART Ink i personalizacja urządzenia sprawiają, że na SMART-a można liczyć przez długie lata. Dzięki łatwości podłączenia szkoła i nauczyciele oszczędzają czas na szkolenia i korzystanie ze wsparcia technicznego.

Łatwość wdrożenia i użytkowania

Łatwe włączanie urządzenia, takie same prowadzenie lekcji zarówno w klasie, jak i zdalnie.
Monitory interaktywne SMART MX nie nastręczają problemów podczas uruchamiania i pracy, co oznacza oszczędności w kosztach i czasie szkolenia, mniej wysiłku dla nauczycieli oraz mniej telefonów do pomocy technicznej – wszystko to składa się na niższy całkowity koszt posiadania.

20 punktów dotykowych

Dotknąć znaczy doświadczać. Każdy może pisać, przesuwać obiekty, gestykulować i wymazywać w tym samym czasie, bez przerywania nauki, wybierania narzędzi lub zmiany trybów. Nowe szkło bez spoiwa zapewnia precyzyjną interakcję oraz płynne pisanie cyfrowym atramentem. Monitory interaktywne MX sprostają wszystkiemu: od prezentowania największych pomysłów aż po najmniejsze szczegóły.

SMART Ink®

Pisz wszędzie, na dowolnym pliku. Pisanie i rysowanie nie ogranicza się tylko do tablicy interaktywnej. Oprogramowanie SMART Ink® pozwala robić notatki w dowolnym miejscu: pisać na stronach internetowych, aplikacjach oraz na i w znanych typach plików, takich jak PDF i Microsoft Office®. Atrament pozostaje nawet wtedy, gdy nauczyciele zmieniają aplikacje.

Bez komputera

Stworzony dla edukacji, napędzany przez iQ. Aplikacja iQ oparta na systemie Android daje nauczycielom możliwość angażowania uczniów w zajęcia oraz komfortowego prowadzenia lekcji w sposób do stopnia zaznajomienia się z nowoczesnymi technologiami. Automatyczne aktualizacje zdejmują z nauczycieli i szkolnych informatyków konieczność pamiętania o aktualizacjach oprogramowania.

Twórz i przeprowadzaj interaktywne lekcje

Nauczyciele bez trudu ułożą i przeprowadzą interaktywne lekcje dzięki szablonom oraz wielu aplikacjom do prowadzenie zajęć takim jak: kreatywne pióra, edytor równań, narzędzie matematyczne i wielu innym.

Nie do zapomnienia jest także baza ponad 900 lekcji dla wszystkich poziomów nauczania i przedmiotów na stronie tablice.net.pl
Magic Pen, Spotlight pomagają skupić uwagę uczniów zwłaszcza podczas nauczania on-line.

Monitory interaktywne SMART MX – niezastąpione w nauczaniu zdalnym

Ekrany multimedialne SMART współpracują z kamerami internetowymi, aplikacjami Zoom, Google Meet™, Microsoft Teams™ i innymi. Można udostępnić ekrany w tych aplikacjach i wzmocnić zdalne nauczanie za pomocą cyfrowego atramentu i narzędzi do prowadzenia lekcji (jak Spotlight), aby skupić uwagę uczniów. Warto również, że zakup monitora interaktywnego SMART oznacza dostęp do prawie 1000 bezpłatnych lekcji dla szkół podstawowych i średnich.

Obsługuje systemy Windows® i Mac®.

Wykorzystaj pełną funkcjonalność SMART Board, mając podłączone komputerem Windows lub Mac, w tym 20 punktami dotyku i cyfrowym atramentem w przeglądarkach internetowych, plikach i aplikacjach.

Łatwa integracja

Twoje aplikacje i dokumenty łatwo zintegrujesz ze SMART Board. GX umożliwia instalowanie aplikacji Andoid oraaz dostęp do narzędzi Google.

Biblioteka darmowych zasobów dla nauczycieli

Bezpłatnie z każdym wyświetlaczem SMART Board: dostęp do setek lekcji i gier stworzonych przez nauczycieli w aplikacji SMART Notebook, z możliwością wyszukiwania według przedmiotu, klasy i poziomu nauczania. Zapraszamy na tablice.net.pl

Udostępnianie treści z monitora oraz lekcji na urządzenia uczniów, sprawia, że widzą oni wszystko wyraźnie, niezależnie od tego, czy są w klasie, czy uczą się zdalnie.
Łatwe udostępnianie do czterech ekranów z urządzeń uczniowskich jednocześnie i przesyłanie mediów za pomocą opcji udostępniania ekranu opartych na przeglądarce i aplikacji.
Twórz natychmiastowe burze mózgów i sesje dyskusyjne dzięki funkcji Shout It Out! Zachęć całą klasę do wspólnego myślenia i zapisuj pomysły, pytania i połączenia wszystkich uczniów w jednym miejscu. Każdy uczeń może udostępniać pomysły na ekranie ze swojego urządzenia, niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

SMART Notebook za darmo

SMART Notebook, SMART Ink i sterowniki do produktów SMART to pakiet bezpłatnych programów instalowanych na komputerze i przeznaczonych do przygotowania, przeprowadzenia i archiwizacji lekcji oraz współpracy z interaktywnymi wyświetlaczami SMART (tablice i monitory interaktywne).

Monitor interaktywny SMART MX do szkoły to:

  • rozdzielczość 4K, żywotność 50000 godzin
  • Hypr Touch z zaawansowaną podczerwienią
  • 20 punktów dotykowych
  • czujniki światła otoczenia
  • darmowy SMART Notebook, SMART Ink
  • personalizacja loginu
  • montaż
  • wsparcie konsultanta SMART w szkołach oraz on-line

Wszystkie aplikacje i dostęp do pamięci masowej w chmurze

Otwieraj dokumenty z OneDrive™ i Google Drive™ bezpośrednio na interaktywnym wyświetlaczu SMART Board. Nauczyciele mogą łatwo wyszukiwać i pobierać swoje ulubione aplikacje ze sklepu z aplikacjami, co oznacza mniej pracy dla administratorów. Administratorzy mogą również użyć oprogramowania SMART Remote Management lub MDM, aby łatwo wypchnąć aplikacje na wszystkie wyświetlacze.

Dzięki bogactwu wejść łatwo można podłączyć niezbędne urządzenia zewnętrzne
Dwa porty USB-C (65 W z tyłu, 15 W z przodu) obsługują dyski zwnętrzne oraz inne źródła danych, a jednocześnie zasilają urządzenie. Za pomocą jednego kabla.

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART MX

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART MX

Przewodnik, jak szybko rozpocząć pracę z monitorem interaktywnym SMART MX [PLAKAT DO POWIESZENIA OBOK MONITORA]

Zobacz dostępne modele monitorów interaktywnych SMART MX dla edukacji…

Zobacz też:
(Odwiedzono 121 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy