Monitory Interaktywne SMART GX do szkół

Geniusz tkwi w prostocie

Monitory interaktywne SMART oferują wszystko, czego potrzebujesz na start, by rozpocząć przygodę z interaktywnością w swojej szkole. i to w przystępnej cenie. Dzięki niemu Twoi uczniowie bardziej skupią się na lekcjach i będą pracować bardziej zaangażowani. Do wyboru są monitory 65, 75 lub 86 cali. Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K. Wydajność urządzenia wynosi nawet 50000 godzin.

monitory interaktywne serii SMART GX świetna cena

Rozpocznij pracę z interaktywnością

Monitory interaktywne do szkoły SMART serii GX zapewniają podstawy do rozpoczęcia pracy z interaktywnością w Waszej placówce. I to w przystępnej cenie. GX zawiera potężne narzędzia dydaktyczne i prosty interfejs użytkownika. Połącz urządzenia, treści lekcyjne i interaktywną naukę w możliwie najefektywniejszy sposób.

20 punktów dotykowych

Dotyk nauki. GX umożliwia nauczycielom intuicyjne pisanie, wymazywanie i przenoszenie notatek. Wystarczy podłączyć komputer, by pisać, przesuwać, gestykulować i wymazywać bez konieczności wybierania menu – wszystko dzięki funkcji Object Awareness.

SMART Ink® Pisz gdziekolwiek, na jakimkolwiek pliku


Dzięki SMART Ink nauczyciele mogą korzystać z funkcji SMART w zakresie adnotacji na każdym podłączonym komputerze z systemem Windows® lub Mac. Pisz w aplikacjach i przeglądarkach internetowych, a atrament pozostaje nawet wtedy, gdy nauczyciele przełączają się na inne aplikacje.
Możliwość pisania w znanych typach plików takich jak PDF Microsoft Office®, a następnie zapisywania swoje notatek. Przenoszenie, kopiowanie, wklejanie i wymazywanie notatek, a nawet konwertowanie ich na tekst, bez konieczności zmiany piór lub włączania nowych ustawień narzędzi; za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba – wszystko to bez nakładki lub specjalnego trybu atramentu.

Monitory interaktywne SMART GX – niezastąpione w nauczaniu zdalnym

Ekrany multimedialne SMART współpracują z kamerami internetowymi, aplikacjami Zoom, Google Meet™, Microsoft Teams™ i innymi. Można udostępnić ekrany w tych aplikacjach i wzmocnić zdalne nauczanie za pomocą cyfrowego atramentu i narzędzi do prowadzenia lekcji (jak Spotlight), aby skupić uwagę uczniów. Warto również, że zakup monitora interaktywnego SMART oznacza dostęp do prawie 1000 bezpłatnych lekcji dla szkół podstawowych i średnich.

Zaproś uczniów do współpracy

Pozwólmy uczniom dzielić się pomysłami i pracą klasową z maksymalnie czterech podłączonych urządzeń za pomocą aplikacji do udostępniania ekranu. Nauczyciele mogą kierować nauką za pomocą funkcji touchback na komputerach Windows i Mac.

Łatwiejsze korzystanie i zarządzanie podłączonymi urządzeniami

Zarówno podłączenie wielu źródeł wideo do wyświetlacza SMART Board, jak przełączanie się między nimi jest łatwe. Oszczędność czasu i kosztów obsługi – koniec z szukaniem kabli, kłopotliwą konfiguracją i marnowaniem czasu.

Obsługuje systemy Windows® i Mac®.

Wykorzystaj pełną funkcjonalność SMART Board, mając podłączone komputerem Windows lub Mac, w tym 20 punktami dotyku i cyfrowym atramentem w przeglądarkach internetowych, plikach i aplikacjach.

Łatwa integracja

Twoje aplikacje i dokumenty łatwo zintegrujesz ze SMART Board. GX umożliwia instalowanie aplikacji Andoid oraaz dostęp do narzędzi Google.

Biblioteka darmowych zasobów dla nauczycieli

Bezpłatnie z każdym wyświetlaczem SMART Board: dostęp do setek lekcji i gier stworzonych przez nauczycieli w aplikacji SMART Notebook, z możliwością wyszukiwania według przedmiotu, klasy i poziomu nauczania. Zapraszamy na tablice.net.pl

Niezbędne narzędzia do współ(pracy)

Seria SMART Board GX dostarczana jest z oprogramowaniem SMART Ink i wbudowanym Androidem. Wszystko to za darmo, bez konieczności wykupywania abonamentu.

SMART Ink
Wbudowana biała tablica interaktywna

Monitory interaktywne SMART GX to:

  • rozdzielczość 4k Ultra HD
  • 50000 godzin pracy
  • czujniki światła otoczenia
  • innowacyjne oprogramowanie SMART Ink
  • wbudowana tablica interaktywna
  • SMART Notebook

Monitory SMART Board serii GX zostały zaprojektowane z myślą o prostocie, której oczekują nauczyciele. Są łatwiejsze do wdrożenia i obsługi, przynosząc oszczędności w kosztach i czasie szkolenia. Nauczyciele łatwo opanują ich obsługę, co oznacza mniej telefonów z prośbą o wsparcie, a wszystko to składa się na niższy całkowity koszt użytkowania.

Broszura informacyjna o monitorach interaktywnych SMART GX

Specyfikacja techniczna monitorów interaktywnych SMART GX

Przewodnik, jak szybko rozpocząć pracę z monitorem interaktywnym SMART GX [PLAKAT DO POWIESZENIA OBOK MONITORA]

Zobacz dostępne modele monitorów interaktywnych SMART GX dla edukacji…

Zobacz też:
Po co tablica interaktywna w szkole?
(Odwiedzono 533 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top