||

Monitory SMART Board serii 2000

Monitory SMART Board serii 2000 zostały przygotowane z myślą o klasach szkolnych, w których potrzeba czegoś więcej niż prostego wyświetlacza.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96,

mail: kontakt@irs.com.pl

 

Ulotka informacyjna o monitorach interaktywnych SMART Board serii 2000

Bezprzewodowe przesyłanie danych na ekran i bezdotykowa technologia czynią go perfekcyjnym urządzeniem do prezentacji lekcji, wyświetlania obrazów, materiałów filmowych, zdjęć w rozdzielczości 4K (ultra HD) i przekątnej 75’’.

 

Kluczowe cechy:

Bezprzewodowe udostępnianie

Uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo udostępniać treści na ekranie ze swoich urządzeń z systemem Android, Windows czy IOS za pomocą kilku prostych kliknięć.

SMART Learning Suite w pakiecie

Do każdego ekranu SMART serii 2000 dołączana jest roczna licencja na oprogramowanie SMART Learning Suite. Szkoła otrzymuje dostęp do interaktywnych lekcji, gier edukacyjnych, systemu oceniania. Więcej o SMART Learning Suite przeczytasz tutaj: https://aktywnatablica.info.pl/2017/08/24/uczenie-kolaboracyjne-z-smart-learning-suite/

Większe zaangażowanie uczniów

Zaangażowani uczniowie uczą się efektywniej. Monitor SMART Board 2000 daje każdemu uczniowi możliwość uczestniczenia w lekcji, co buduje zarówno poczucie własnej wartości, jak i przynależności do grupy.

Rozdzielczość 4K Ultra HD

Oglądanie na ekranie filmów, lekcji, prezentacji, zdjęć gwarantuje olśniewające rezultaty.

Przystępna cena

Czasem na lekcjach nie jest potrzebny monitor interaktywny. Decydując się na monitor SMART serii 2000, masz do dyspozycji 75-calowy wyświetlacz 4K w świetnej cenie!

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

telefon: 22 752 77 88-96,

mail: kontakt@irs.com.pl

 

 

 

(Odwiedzono 36 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy