|

Multimedialny, przenośny projektor do szkoły Epson EB-E20

Przystępny cenowo przenośny projektor multimedialny Epson EB-E20 pozwala wyświetlać materiały lekcyjne w rozdzielczości XGA o rozmiarze do 350 cali. Jasność wynosi 3400 lumenów, zaś kontrast 15000:1. Projektor można zainstalować na stałe w sali lekcyjnej lub traktować jako urządzenie przenoszone z klasy do klasy.

Jasność: 3400 ANSI

Rozdzielczość: XGA (1024×768)

Kontrast: 15000:1

Żywotność źródła światła (h): 6000

Projektor przenośny, optymalny do stosowania w wielu miejscach w szkole.

Projektor Epson EB-E20 można zamontować w dowolnym miejscu, a trwała lampa zapewnia łatwość eksploatacji i niskie koszty konserwacji.

Jasne, żywe treści na dużym, skalowalnym ekranie

Wyświetlanie materiałów lekcyjnych na dużym, skalowalnym ekranie o przekątnej do 350 cali przyciąga uwagę uczniów wyraźnym tekstem oraz atrakcyjnymi grafikami i filmami. Dzięki natężeniu światła 3400 lumenów i współczynnikowi kontrastu 15 000 : 1 przedstawiane materiały będą doskonale widoczne nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

Lata spokojnych lekcji

Lampa o trwałości do 12000 godzin pozwala na lata prowadzenia lekcji bez konieczności konserwacji i jej wymiany. Intuicyjny ekran startowy pozwala łatwo podłączyć do projektora urządzenie zewnętrzne.
Rozmiar obrazu ma znaczenie; możliwość skalowania do 350” zwiększa komfort oglądania i zapewnia odpowiednią wielkość wyświetlanych treści. W ten sposób wszyscy uczniowie będą mieli identyczną szansę na wzięcie aktywnego udziału w lekcji. Projektor ma wbudowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są dobrze słyszalne bez podłączania osobnych głośników zewnętrznych.

  • Wysoka jakość, jasny obraz: Technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego
  • Mobilność: Ten niewielki i lekki projektor łatwo przenieść i przygotować do pracy w różnych pomieszczeniach
  • Wysoka jakość dźwięku: Głośny i wyraźny dźwięk dzięki wbudowanemu głośnikowi 5 W
  • Niski całkowity koszt posiadania (TCO): Czas eksploatacji lampy do 12 000 godz. w trybie ekonomicznym
  • Wygodne funkcje obsługi: Projekcja z wielu źródeł przez HDMI
(Odwiedzono 360 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy