|

Komputery Asus dla edukacji – bezpieczne, wydajne, trwałe

Microsoft przeprojektował system Windows na miarę nowej ery cyfrowej edukacji, co pomoże nauczycielom wspierać rozwój potencjału każdego ucznia, dając dzieciom i młodzieży potężne narzędzia do nauki, współpracy i tworzenia w bezpiecznym i zaufanym środowisku. Oto fascynujące fakty o nowym Windows 11, który jest dostępny na komputerach Asus dla edukacji.

Zapytania ofertowe na komputery z systemem Windows dla szkół i nauczycieli prosimy wysłać na mail: kontakt@irs.com.pl

Nauka z nowym systemem Windows 11 — Windows na miarę przyszłości!

Jeśli nauczyliśmy się czegokolwiek w ciągu ostatnich 15 miesięcy, to znaczenia elastyczności, dostosowywania się do szybko zmieniających się warunków nauczania i nauki.

Pomimo ogromnego ogólnoświatowego kryzysu, szkoły musiały nadal kształcić uczniów, żeby przygotować ich do życia i pracy w dorosłym życiu. Sprostanie temu wyzwaniu wymagało od nauczycieli szybkiego przejścia na nauczanie zdalne i hybrydowe. W ciągu kilku tygodni stworzyli hybrydowe sale lekcyjne, w których uczniowie mogli uczyć się i komunikować z dowolnego miejsca, niezależnie od umiejętności, preferencji w nauce czy statusu społeczno-ekonomicznego.

Chociaż te wyzwania były złożone, dawały również szansę. Pozwoliły nam wyobrazić sobie nowe podejście do edukacji i zbudować bezpieczną, elastyczną technologię skoncentrowaną na uczniach, angażującą wszystkich, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nowe metody edukacji pomagają uczniom im zdobyć umiejętności umożliwiające odniesienie sukcesu w nauce i życiu.

Dlatego dzisiaj ogłaszamy nowy system Windows, który otwiera nową erę nauki, pomagając nauczycielom w uwolnieniu pełnego potencjału każdego ucznia, dając im potężne narzędzia do nauki, współpracy i tworzenia w bezpiecznym i zaufanym środowisku.

Witamy w nowym systemie Windows 11 — systemie operacyjnym Windows na przyszłość!

Dostępność dla wszystkich

Windows 11 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w projektowaniu skoncentrowanym na użytkowniku, aby stworzyć bardziej intuicyjny oraz produktywny interfejs, który pozwala uczniom i nauczycielom skoncentrować się na nauce i nauczaniu. Na urządzeniach z ekranem dotykowym użytkownicy doświadczą większej dostępności i bardziej adaptacyjnego środowiska, które ułatwiają pisanie, a także przesuwanie i zmianę rozmiaru okien.

Rozszerzyliśmy również interaktywność gestów, głosu i pióra, dzięki czemu uczniowie mogą dyktować za pomocą głosu i pisać piórem cyfrowym w niemal każdej aplikacji. Aby poprawić wyniki w nauce, nowy Windows 11 oferuje również narzędzia, które ograniczają rozpraszanie uwagi — od inteligentnych kamer, które rozmywają ruch w tle, po ustawienia minimalizujące bałagan wizualny. Te innowacje umożliwią wszystkim uczniom skoncentrowanie się i wykonanie jak najlepszej pracy, niezależnie od tego, czy są w domu, czy w klasie.

Kompleksowe bezpieczeństwo i prywatność

Nauczyciele i liderzy IT, którzy korzystają z systemu Windows 10, z przyjemnością dowiedzą się, że nasz system Windows 11 oferuje te same zaufane, łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania, z którymi są już zaznajomieni — w tym opcje konfiguracji i zarządzania bez użycia rąk, które umożliwiają szybką instalację aplikacji do edukacji. Dodaliśmy jednak również ulepszone zabezpieczenia prywatności i mechanizmy kontroli bezpieczeństwa z urządzenia do chmury. Obejmuje to możliwość dostosowywania i planowania comiesięcznych aktualizacji z chmury bez zakłócania nauki. Oraz nowe, zawsze aktywne zabezpieczenia, które chronią system operacyjny oraz przechowywane informacje.

Stworzony do nauki w dowolnym miejscu

Co więcej, nowy system Windows będzie dostępny w szerokiej gamie niedrogich, spersonalizowanych urządzeń przeznaczonych zarówno do zajęć szkolnych, jak i do nauki zdalnej. Umożliwi to szkołom oszczędzanie krytycznych zasobów technologicznych, pomagając jednocześnie zniwelować przepaść cyfrową, oferując niedrogie urządzenia większej liczbie uczniów.

Przygotowanie uczniów na przyszłość

Windows jest nadal najlepszym wyborem do uruchamiania znanych aplikacji, z których korzystają szkoły i nauczyciele, takich jak Microsoft Teams, OneNote, Word, Flipgrid i Minecraft: Education Edition. Rodzice i opiekuni mogą być pewni, że są to technologie, których dzisiejsi uczniowie będą potrzebować, aby odnieść sukces w klasie, na studiach i w przyszłej karierze.

Co to oznacza dla Ciebie? Kup urządzenie z systemem Windows 10 już dziś! Urządzenia z systemem Windows 10 dla edukacji są nadal najlepszym wyborem dla szkół, ponieważ są wyposażone w krytyczne funkcje bezpieczeństwa i zarządzania, które są ważne w środowisku edukacyjnym. Ponadto wszystkie nowe urządzenia z systemem Windows 10 można w pełni zaktualizować do nowego systemu Windows po jego wydaniu. Możesz więc być gotowy na to, co będzie dalej!

Komputery do szkół dostosowane do zainstalowania Windows 11:

Zapytania ofertowe na komputery z systemem Windows dla szkół i nauczycieli prosimy wysłać na mail: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 926 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy