NOWOŚĆ! Wyjątkowa wersja monitorów serii MX V4

Na rynku edukacyjnym technologii pojawia się kolejna innowacyjna propozycja – SMART Board MX V4, najnowsza wersja monitorów interaktywnych od Smart Technologies. Firma, znana z konsekwentnego rozwoju swoich produktów, wnosi świeżą perspektywę na wykorzystanie technologii w nauczaniu.

Monitory interaktywne serii MX V4 zmieniają reguły gry, przewyższając ofertę konkurencji. Dzięki intuicyjnej obsłudze, każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania technologicznego – jest w stanie skorzystać z urządzenia od pierwszego dnia. Proste w obsłudze, w pełni interaktywne narzędzia umożliwiają zaangażowanie uczniów, sprzyjając skutecznej nauce. Inwestycja w monitory serii MX V4 to przede wszystkim inwestycja w przyszłość – technologię łatwą do wdrożenia i obsługi, z potencjałem do rozbudowy.

Zastosowana w urządzeniach technologia dotykowa zapewnia unikalne doświadczenie współpracy wielu użytkowników jednocześnie. Tym samym, nikt nie jest wykluczony – każdy uczeń ma miejsce przy monitorze. Rozwiązanie to pozwala na równoczesne pisanie, wymazywanie, dotykanie i wykonywanie gestów na wszystkich platformach i w różnych aplikacjach, bez zakłóceń dla innych użytkowników.

Przy monitorze interaktywnym SMART MX V4 może pracować kilku uczniów jednocześnie

Monitor SMART MX V4 jest przemyślanym połączeniem trwałości i nowoczesnych specyfikacji technologicznych. Urządzenie wyposażono w aż 8 GB szybkiej pamięci operacyjnej, a przestrzeń na aplikacje i dane to 32 GB, z możliwością rozszerzenia do 544 GB dzięki karcie micro SD.

System SMART iQ, bazujący na stabilnej i bezpiecznej wersji systemu Android 11, zapewnia lepszą obsługę aplikacji innych firm i podnosi poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, zintegrowany system audio, logowanie za pomocą technologii NFC, współpraca z chmurą oraz zgodność z normami ENERGY STAR i Ecodesign to tylko niektóre z dostępnych funkcji, które wpływają na wygodę korzystania z urządzenia.

MOnitory interaktywne SMART MX V4 umożliwiają łatwą integrację z urządzeniami uczniów

Chcesz dowiedzieć się więcej? Bliższe szczegóły techniczne dostępne są w specyfikacji pod adresem:

Specyfikacja techniczna SMART MX V4

Jak monitory SMART mogą rewolucjonizować Twoje klasy?

Skontaktuj się z nami: kontakt@irs.com.pl

Pamiętaj, wszystkie obecnie dostarczane do szkół wersje monitorów to już seria MX20 V4. Zainwestuj w przyszłość edukacji już dziś!

Image Recording Solutions sp. z o.o. to dystrybutor produktów SMART Technologies na terenie Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.irs.com.pl, gdzie można zapoznać się z pełnym asortymentem produktów i rozwiązań, które proponujemy.


SMART Technologies to firma, której tradycja innowacyjności rozpoczęła się już w 1991 roku, kiedy to wprowadzili na rynek pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™. Od tego czasu, poprzez tworzenie łatwych w obsłudze, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, SMART Technologies zyskała zaufanie i rozpoznawalność na całym świecie. Ta nieustająca innowacyjność zapewniła firmie pozycję globalnego lidera w sektorze tablic interaktywnych.

Niezmiennie rozwijając swoją linię produktów, SMART Technologies upowszechnia skuteczne nauczanie i pracę zespołową oparte na technologiach interaktywnych. Miliony ludzi na całym świecie korzystają dziś z produktów SMART, wprowadzając nowoczesne technologie do swoich klas, sal konferencyjnych i przestrzeni roboczych.

Stawiamy na przyszłość edukacji i technologii, wierząc w moc innowacji, aby wspierać naukę i rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do społeczności SMART.

(Odwiedzono 281 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top