|

NOWOŚĆ! Monitor interaktywny SMART GX V3

Interaktywność, której możesz zaufać w cenie, którą polubisz: SMART Board GX100 V3

Dla współczesnej klasy szkolnej, w której interaktywne technologie odgrywają kluczową rolę w procesie nauczania, Smart Technologies wprowadza na rynek swoją najnowszą ofertę – SMART Board GX100 V3. Ta nowa wersja dobrze znanych i cenionych monitorów interaktywnych GX100 zapewniających nowoczesność, funkcjonalność i przystępną cenę, podtrzymując reputację firmy jako lidera w dziedzinie technologii edukacyjnych.

SMART Board GX100 V3 to nie tylko interaktywny wyświetlacz – to kompleksowe narzędzie, które integruje zaawansowane funkcje technologiczne z prostotą obsługi. Promowany przez Smart Technologies jako „Interaktywność, której możesz zaufać w cenie, którą polubisz”, to seria monitorów spełniająca oczekiwania szkół oraz nauczycieli pod względem wydajności, jakości i dostępności.

Innowacyjne cechy SMART Board GX100 V3:

 1. 4K Ultra HD: Zapewnia wyraźny obraz, który wzmaga wizualne doświadczenia uczniów i uczestników prezentacji.
 2. LED 50 000 godzin: Długa żywotność diod LED gwarantuje niezawodność urządzenia przez wiele lat.
 3. Do 40 punktów dotykowych jednocześnie: Daje możliwość interakcji dla wielu uczniów jednocześnie, wspierając kreatywną współpracę w grupie.
 4. Tablica oparta na systemie Android: Łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji edukacyjnych i narzędzi.
 5. Możliwość dzielenia ekranu: Umożliwia równoczesne wyświetlanie różnych treści, co sprzyja zróżnicowanym metodami nauczania.
 6. Wyświetlanie obrazu w obrazie: Pozwala na jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów, co jest przydatne podczas prezentacji i analizy treści.
 7. Udostępnianie ekranu natywne i oparte o aplikacje: Sprawia, że ​​dzielenie się treściami i współpraca z uczniami lub uczestnikami spotkań jest łatwa i wygodna.
 8. Dostęp do dysków w chmurze: Umożliwia przechowywanie i udostępnianie treści w chmurze, co zapewnia elastyczność i dostępność.
 9. Czujnik światła otoczenia: Automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków oświetleniowych, co poprawia komfort użytkowania.
 10. Szybciej, głośniej, wyraźniej:
 • szkło z zerową spoiną,
 • Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2,
 • wbudowane z przodu głośniki 2 x 20W,
 • port USB-C 15W,
 • 8 GB RAM, 64 GB na dane i aplikacje,
 1. Certyfikat ENERGY STAR oraz zgodność z EcoDesign: Zapewnia energooszczędność użytkowania oraz ochronę środowiska teraz i po zakończeniu eksploatacji urządzenia.

SMART Board GX100 V3 został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych klasach szkolnych, ale także znakomicie sprawdza się w zastosowaniach biznesowych, takich jak sale konferencyjne czy szkoleniowe. Dzięki zintegrowanym narzędziom dydaktycznym, takim jak SMART Ink i SMART Notebook, nauczyciele mogą z łatwością tworzyć interaktywne lekcje i prezentacje, angażując uczniów w proces nauki.

Warto również podkreślić, że SMART Board GX100 V3 jest objęty gwarancją SMART, co dodatkowo podkreśla zaufanie producenta do jakości i niezawodności swojego produktu.

Podsumowując, SMART Board GX100 V3 to nowoczesne i wszechstronne narzędzie, które oferuje zaawansowane funkcje technologiczne w przystępnej cenie. Dzięki temu monitorowi nauczyciele mogą efektywniej prowadzić zajęcia, a uczniowie czerpać jeszcze większe korzyści z interaktywnego procesu nauczania.

Złóż zapytanie ofertowe na: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 52 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy